Vücut Çorabı

Merry See Fantezi Vücut Çorabı
%22 Fantezi Vücut Çorabı Siyah
89,99 TL 69,99 TL
Resim Dantelli Deri Seksi Tulum Kırmızı
%26 Dantelli Deri Seksi Tulum Kırmızı
189,90 TL 139,90 TL
Resim Dantelli Deri Seksi Tulum Siyah
%26 Dantelli Deri Seksi Tulum Siyah
189,90 TL 139,90 TL

Göz Kamaştıran Vücut Çorabı Modelleri

Kadınların fantazi anlamda kullanmaktan çok hoşlandığı aksesuarlardan biri vücut çoraplarıdır. Vücut çorapları farklı modellerde ve farklı tasarımlarda olabilmektedir. Genellikle bir tulum edasında tasarlanan vücut çorabı modelleri fileli, dantelli ya da ip görünümlü olabilmektedir. Fileli vücut çorapları kadınları çok daha seksi gösterirken, dantelli vücut çoraplarının da farklı bir çekiciliği olmaktadır. İp görünümlü vücut çorapları, erkeklerin kadınları çok daha seksi bulmaları için yeterli olsa da; kadınların en sevdiği vücut çorapları dantelli modellerden oluşmaktadır. Bazı çoraplarda dekolte bölgeleri açık bırakılarak farklı bir görünüm elde etmek amaçlanmış ve bu modeller sıklıkla tercih edilmiştir. Devamını Göster

Kadınlar için özel bir fantazi iç giyim ürünü olan vücut çorapları sadece kadınların değil erkeklerin de ilgisini çeken ürünler arasında yer alıyor. Çiftlerin özel hayatına renk katan vücut çorabı içerisinde birbirinden farklı model bulunuyor. Böylece kadınlara sunulan kategori her zevke hitap edecek olan ürünü içerisinde barındırıyor.

Vücut Çorabı Çeşitleri & Seçenekleri

Kadınlara oldukça çekici ve farklı bir görüntü kazandıran vücut çorabı modelleri özel hayatı da renklendiren fantazi giyim ürünlerinden biridir. Tasarımları ile yaratıcılığı ön plana çıkaran vücut çorabı modelleri sıra dışı bir estetik kazanmak isteyen kadınlar için vazgeçilmez ürünler arasında bulunuyor. İç giyim de dünyasını genişletmek isteyenler için mükemmel tasarımlara koleksiyon da yer verilmek ile birlikte bu ürünler kadının dişiliğine vurgu yapan en nadide ürünler arasında bulunuyor.

Cinsel hayatın her anının tadını çıkarmaya yardımcı olmak ile birlikte kadında kendine olan güveni de destekleyen modeller hayatındaki monotonluğu ortadan kaldırmak isteyenler için oldukça ideal bir fantazi giyim seçeneğidir. Partneri ile sıradan bir cinsel hayattan uzak kalarak farklı duygular yaşamak isteyenler için özel olarak tasarlanan ürünler içerisinde birbirinden farklı renklere sahip olan ürünler bulunuyor. Kadınsı duyguları ön plana çıkaracak kadar güçlü modellere sahip olan ürünler içerisinde farklı bedenler de bulunuyor.

Kadınlar tarafından en çok file desenli tasarımlar talep görmektedir. Bunun yanı sıra tamamı transparan kumaş ile üretilmiş olan vücut çorabı seçenekleri de dikkati çeken ürünler arasında yer alıyor.

Vücut çorabı modelleri tasarlanırken kumaşlarda dantel detayları bulunan modeller de ön plana çıkıyor. Tamamı dantel olan ürünler de sadece özel bölgesi açık olan tasarımlar da bulunuyor. Bunun yanı sıra jartiyer biçiminde tasarlanmış olan ucuz vücut çorabı modelleri de oldukça dikkat çeken tasarımlar arasında yer alıyor. Her ne kadar dantel detayı bulunan ürünler ön planda olsa da ip detaylı modeller de dikkat çekmektedir. Bu ürünlerin genellikle askılarında ve göbek bölgesinde şerit biçiminde ipler kullanılarak ürünlerin daha çekici bir hale getirilmesi sağlanmıştır. Vücut çorabı denince her ne kadar komple ürünler akıllara gelse de tasarımlarda fark arayanlar için mini vücut çorapları da bulunuyor. Bu tasarımlar genellikle süper mini elbise biçiminde üretilmektedir. Yine dantel ve file detayları ile mükemmel bir zarafet yakalamak isteyen kadınların öncelikleri arasında bulunuyor.

Vücut Çorabı Seçenekleri ve Fiyatları

Vücut çorabı genellikle mikrofiber ve elastik özelliği bulunan kumaşlar ile üretilmektedir. Bu kumaşlar sayesinde ürün kullanıldığında vücudu zorlamayacaktır. Böylece konforlu bir kullanım sağlanmış olur. Esnek yapıları ile de vücut çorabı kullanımı daha rahat bir hale gelecektir. Kadınların vücuduna kusursuz bir görüntü kazandıran vücut çorabı modelleri kadınların hayal dünyasından esinlenerek farklı renk ve desenler ile üretilmektedir. Her zevke uygun modellerin bulunduğu bu kategoride özellikle siyah renkler daha çok tercih ediliyor. Birlikteliklere özgürlük katmak için ürünler de file ve dantel detaylar sık sık tercih ediliyor olsa da geniş bir dokumaya sahip olan ürünler de kadınların ilgisini çeken tasarımlar arasında bulunuyor.

Vücut çorabı modelleri arasında sadece özel bölgesi açık olan ürünlerin yanı sıra sadece göğüs kısmı açık olan modeller de bulunuyor. Bunun yanı sıra sırt dekoltesi olan ürünlerde kadınlar tarafından tercih edilirken erkekleri de cezbeden tasarımlar arasında yer almaktadır. Zincir efekti bir görüntü sağlayan modeller gibi mini etekli ve straplez kesim ürünler de kategorimizde yer alıyor.

Desensiz modelleri de tasarımlar arasında sıkça kullanılıyor. Bu ürünler her an sade şıklığı tercih edenlerin vazgeçemediği modeller arasında yer alırken her detayında farklı modeller kullanılmış olan tüller de dikkati çeken en gözde parçalardan biri haline gelmiştir. Göz alıcı ve oldukça estetik bir forma sahip olan ürünler arasında bulunan mayo biçiminde tasarlanmış olan ürünler de kadınların tercih ettiği modellerin başında yer alıyor. Ürünlerde genellikle boyundan bağlı ya da ip askılı detaylar dikkat çekiyor.

Vücut çorabı tasarımlarında gerek kadınlar tarafından gerekse de erkekler tarafından siyah renk daha çok tercih edilmektedir. Özellikle beyaz tenli kadınlara bu renk oldukça yakışsa da her zaman farklılıktan yana olanlar için ateş kırmızısı ve beyaz renklerde tasarlanan vücut çorapları da rahatlıkla bulunabilecek renkler arasında yer alıyor. Fantazi iç giyim kategorisinde yer alan vücut çorapları ve daha pek çok modele en kaliteli tasarımlarla, en ucuz fiyatlara ulaşmak için ifondi tercih edilmelidir. Devamını Gizle