Resim Destekli Büstiyer Takım Kırmızı
%50

Destekli Büstiyer Takım Kırmızı

59,99 TL 29,99 TL
Son 2 Ürün
Resim Desteksiz Bralet Takım Siyah Tükendi

Desteksiz Bralet Takım Siyah

79,99 TL 39,99 TL
Resim Destekli Sütyen Takım Kırmızı
%38

Destekli Sütyen Takım Kırmızı

39,99 TL 24,99 TL
Son 1 Ürün
Resim Destekli Sütyen Takım Siyah Tükendi

Destekli Sütyen Takım Siyah

39,99 TL 24,99 TL
Resim Desteksiz Süet Bralet Takım Yeşil
%43

Desteksiz Süet Bralet Takım Yeşil

69,99 TL 39,99 TL
Son 1 Ürün
Resim Destekli Büstiyer Takım Bordo
%33

Destekli Büstiyer Takım Bordo

59,99 TL 39,99 TL
Son 2 Ürün
Destekli Sütyen Takım Leopar Tükendi

Destekli Sütyen Takım Leopar

49,99 TL 24,99 TL
Resim Büyük Beden Desteksiz Sütyen Takım Mor
%33

Büyük Beden Desteksiz Sütyen Takım Mor

59,99 TL 39,99 TL
Son 1 Ürün
Resim Büyük Beden Desteksiz Sütyen Takım Siyah
%33

Büyük Beden Desteksiz Sütyen Takım Siyah

59,99 TL 39,99 TL
Son 1 Ürün
Resim Bacak Bantlı Destekli Sütyen Takım Ekru
%43

Bacak Bantlı Destekli Sütyen Takım Ekru

69,99 TL 39,99 TL
Son 2 Ürün
Resim Destekli Sütyen Takım Pembe
%33

Destekli Sütyen Takım Pembe

59,99 TL 39,99 TL
Son 1 Ürün
Resim Desteksiz Sütyen Takım Ekru
%31

Desteksiz Sütyen Takım Ekru

69,99 TL 47,99 TL
Son 2 Ürün
Resim Desteksiz Sütyen Takım Siyah
%33

Desteksiz Sütyen Takım Siyah

59,99 TL 39,99 TL
Son 1 Ürün

Sütyen Takımı Modelleri

Kadınların sürekli kullandıkları iç çamaşırı ürünlerinden olan sütyen takımları günlük yaşantılarını en rahat hissettirecek modellerden seçilmiş olması gerekmektedir. Aksi takdirde öncelikle askıları rahatsız edebileceği gibi göğüs bölgesinde daha farklı rahatsızlıklar hissetmesine de neden olmaktadır.

Bu nedenle en çok tercih edilen sütyen modelleri olarak;

  • Destekli sütyen takımları
  • Desteksiz sütyen takımları
  • Straplez sütyen takımları
  • Toparlayıcı sütyen takımları
  • Özel sütyen setleri gibi en belirgin seçeneklerden oluşmaktadır.

Bu kategoride yer alan tüm ürünlerimiz, her vücut yapısına uygun ihtiyaçları yerine getirecek tasarımlar altında üretilmektedir.

Üretimi yapılan ürünlerimizin sağlık açısından her hangi bir alerjik durum ortaya çıkarmaması için %20 likra %80 polyester içermesine özen gösterilmektedir. Bu sayede hem kullanım kolaylığı sağlarken hem de daha uzun ömürlü ürün özelliği oluşturmaktadır. Devamını Göster

Küçük Göğüslü Bayanların Kullanacağı Sütyen Takımları

Bayanların göğüs yapılarındaki farklılıklar göz önünde tutularak ortaya çıkarılan sütyen modelleri her bedene uyum sağlayacak kalitede ve özelliktedir. Küçük göğüslü bayanlar bu konuda daha şanslı olan kesimi oluşturmaktadır. Çünkü her çeşit sütyen takımını istediği her elbisenin altına rahatlıkla kullanma özgürlüğüne sahiptir. Ayrıca sütyen takma mecburiyeti hissetmediklerinde rahatlıkla günlük elbiselerini rahat bir şekilde taşıma özellikleri mevcuttur. Göğüs uçlarının da belirgin olmaması kıyafetlerinin altında sütyen gereksinimini minimum seviyeye indirmektedir.

Derin dekolteli elbiseler ile hayalet askılı desteksiz sütyen takımlarını çok rahat kullanılabilmektedir. Ayrıca göğüslerinin daha diri ve büyük görünmesini isteyen küçük göğüslü bayanlar silikon dolgulu destekli sütyenleri kullanarak daha iri görsellik kazandırabilecektir.

Sütyen Takımları ile Stil Yaratma

Bayanların iç çamaşırı takımı konusundaki tercihleri tamamen elbise modellerine bağlı olarak değişmektedir. Bu konudaki en çok tercih edilen yöntem elbise rengine göre sütyen takımları seçimi olmaktadır. Bu konuda seçkin örnekler oluşturan online alışveriş sitemiz bayanların her tercihine uygun seçenekler oluşturmuş durumdadır. Artık online alışveriş sayesinde iç giyim mağazası havasında kolaylıkla ürün temin etme kolaylığından yararlanılmaktadır. Bu konuda özellikle iç çamaşırı seçilirken görsel güzellikleri ile dantelli sütyen takımları ilk tercihi oluşturmaktadır.

Kadınların kıyafet modelleri konusunda kendi stillerini yaratırken bazen dekolte bazen tesettür kıyafet modellerini oluşturdukları görülmektedir. Bu konuda özellikle tesettür elbise modelleri ile birlikte destekli sütyen takımları tercih edilmektedir. Aynı zamanda her elbisenin içine uyum sağlayabilmesi için hayalet askı kullanımına özen gösterilmesi gerekmektedir. Sütyen takımları bir bütün olarak düşünüldüğünde renk, desen ve modelleri her bayanın tercihini karşılayacak seçenekleri oluşturması gerekmektedir. Bu açıdan bakıldığında özellikle dekolte kısmı fazla olan elbiseler ile birlikte ortaya çıkacak stil tamamen kişinin davranışlarına bağlı olarak görsellik ortaya çıkaracaktır. Aynı zamanda bu tür stil kazandırma çalışmalarında her yaşta bayanın kullanabileceği modeller değişik tasarımlar ortaya çıkaracak şekilde üretilmektedir. Devamını Gizle