Sütyen Takımları

Kadınların sürekli kullandıkları iç çamaşırı ürünlerinden olan sütyen takımları günlük yaşantılarını en rahat hissettirecek modellerden seçilmiş olması gerekmektedir. Aksi takdirde öncelikle askıları rahatsız edebileceği gibi göğüs bölgesinde daha farklı rahatsızlıklar hissetmesine de neden olmaktadır.

Bu nedenle en çok tercih edilen sütyen modelleri olarak;

 • Destekli sütyen takımları
 • Desteksiz sütyen takımları
 • Straplez sütyen takımları
 • Toparlayıcı sütyen takımları
 • Özel sütyen setleri gibi en belirgin seçeneklerden oluşmaktadır.
 • Bu kategoride yer alan tüm sutyen takımları her vücut yapısına uygun ihtiyaçları yerine getirecek tasarımlar olarak üretilmektedir.

  Üretimi yapılan sütyen takımları sağlık açısından her hangi bir alerjik durum ortaya çıkarmaması için %20 likra %80 polyester içermesine özen gösterilmektedir. Bu sayede hem kulanım kolaylığı sağlarken hem de daha uzun ömürlü ürün özelliği oluşturmaktadır.

  Küçük Göğüslü Bayanların Kullanacağı Sütyen Takımları

  Bayanların göğüs yapılarındaki farklılıklar göz önünde tutularak ortaya çıkarılan sutyen takımları her bedene uyum sağlayacak kalitede ve özelliktedir. Küçük göğüslü bayanlar bu konuda daha şanslı olan kesimi oluşturmaktadır. Çünkü her çeşit sütyen takımını istediği her elbisenin altına rahatlıkla kullanma özgürlüğüne sahiptir. Ayrıca sütyen takma mecburiyeti hissetmediklerinde rahatlıkla günlük elbiselerini rahat bir şekilde taşıma özellikleri mevcuttur. Göğüs uçlarının da belirgin olmaması kıyafetlerinin altında sütyen gereksinimini minimum seviyeye indirmektedir. Fakat sütyen takımları seçme konusunda;

 • Askısız sütyen takımları
 • Desteksiz sütyen takımları çok rahat bir şeklide kullanabilecekleri modeller olmaktadır.
 • Derin dekolteli elbiseler ile hayalet askılı desteksiz sütyen takımlarını çok rahat kullanabileceklerdir. Ayrıca göğüslerinin daha diri ve büyük görünmesini isteyen küçük göğüslü bayanlar silikon dolgulu destekli sütyenleri kullanarak daha iri görsellik kazandırabilecektir.

  Sütyen Takımları ile Stil Yaratma

  Bayanların sütyen takımları konusundaki tercihleri tamamen elbise modellerine bağlı olarak değişmektedir. Bu konudaki en çok tercih edilen yöntem elbise rengine göre sütyen takımları seçimi olmaktadır. Bu konuda seçkin örnekler oluşturan web sitesi sayfaları bayanların her tercihine uygun seçenekler oluşturmuş durumdadır. Artık internet alışverişi sayesinde iç giyim mağazası havasında kolaylıkla ürün temin etme kolaylığından yararlanmaktadırlar. Bu konuda özellikle sütyen takımları seçilirken görsel güzellikleri ile dantelli sütyen takımları ilk tercihi oluşturmaktadır.

  Kadınların kıyafet modelleri konusunda kendi sitillerini yaratırken bazen dekolte bazen tesettür kıyafet modellerini oluşturdukları görülmektedir. Bu konuda özellikle tesettür elbise modelleri ile birlikte destekli sütyen takımları tercih edilmektedir. Aynı zamanda sütyen takımları her elbisenin içine uyum sağlayabilmesi için hayalet askı kullanımına özen gösterilmesi gerekmektedir. Sütyen takımları bir bütün olarak düşünüldüğünde renk, desen ve modelleri her bayanın tercihini karşılayacak seçenekleri oluşturması gerekmektedir. Bu açıdan bakıldığında özellikle dekolte kısmı fazla olan elbiseler ile birlikte ortaya çıkacak stil tamamen kişinin davranışlarına bağlı olarak görsellik ortaya çıkaracaktır. Aynı zamanda bu tür stil kazandırma çalışmalarında her yaşta bayanın kullanabileceği sütyen takımları değişik tasarımlar ortaya çıkaracak şekilde tasarlanmaktadır.

  ₺49,90 KDV Dahil
  ₺69,90 KDV Dahil
  ₺49,90 KDV Dahil
  ₺69,90 KDV Dahil
  ₺49,90 KDV Dahil
  ₺69,90 KDV Dahil
  ₺49,90 KDV Dahil
  ₺69,90 KDV Dahil
  1 2 3 4 5 6 >