• ifondi.com, 2016 yılında, 16 yıldır sektörde hizmet veren Doğannur Tekstil çatısı altında kurulmuş bir e-ticaret markasıdır.

    İç Giyim sektöründe geniş ürün yelpazesine sahip olmamızla beraber profesyonel ekip desteğiyle en seçkin markaların ürünlerini en uygun fiyatlarla sizlere sunuyoruz.


    Hizmet anlayışımızda, müşteri memnuniyetini en önemli kazancımız bildik, reklam stratejimizi müşteri memnuniyetinden doğan referanslarımız olarak belirledik. Geldiğimiz noktada firmamızın geleceğine umutla bakıyor, ifondi.com ayrıcalığını sizlerle buluşturduğumuz için mutluluk duyuyoruz.

  • Kişisel bilgilerinizin güvenliği bizim için önemlidir. Bilgilerinizi güvenli bir hale getirmek için çeşitli güvenlik önlemleri uygulanmaktadır. Kredi kartı bilgileriniz yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılır ve kesinlikle veri tabanında kayıtlı olarak tutulmaz.


    Bilgileriniz ifondi.com veritabanında kayıt altında tutulmadan gönderildiğini güvence altına alarak, 128 bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan SSL Sertifikası kullanılmaktadır.

  • ifondi.com üzerinden satışa sunulan tüm ürünler %100 orjinaldir.