Merry See Seksi Gecelik
%20

Merry See Seksi Gecelik

59,99 TL 47,99 TL
Vücut Çorabı
%40

Vücut Çorabı

49,99 TL 29,99 TL
Vücut Çorabı
%40

Vücut Çorabı

49,99 TL 29,99 TL
Vücut Çorabı
%40

Vücut Çorabı

49,99 TL 29,99 TL
Vücut Çorabı
%40

Vücut Çorabı

49,99 TL 29,99 TL
Vücut Çorabı
%40

Vücut Çorabı

49,99 TL 29,99 TL
Vücut Çorabı
%40

Vücut Çorabı

49,99 TL 29,99 TL
Vücut Çorabı
%40

Vücut Çorabı

49,99 TL 29,99 TL

Fantazi İç Giyim Modelleri

Fantezi iç giyim ürünlerine olan ilgi gün geçtikçe artarken, bu konuda oldukça iddialı ve çarpıcı tasarımlar hazırlanıyor. Her yaşa ve zevke hitap eden bu ürünler, çeşitli beden ve renk seçenekleriyle sizlere sunulmaktadır. Bu kategori başlığında yer alan ürünler arasında, hayal gücünün en canlı etkileyici yansımalarını bulabilir ve bu ürünlerden birini seçerek, yaşamınıza farklı bir renk katabilirsiniz. En çok tercih edilen fantazi iç giyim ürünleri söz konusu olduğunda elbette akıllara jartiyer ile birlikte kullanılabilen iç çamaşır takımları geliyor. Jartiyerler, bilinen en eski seksi iç giyim ürünleri arasında yer alırlar, bununla beraber en ucuz fantazi iç giyim seçeneklerinin başında yer almaktalar.  Baş döndüren tasarımlara sahip olan jartiyerler, iç çamaşırı takımıyla birlikte satın alınabilir. Fakat bu ürünleri tek başına satın alarak, isteğinize uygun iç çamaşırı modelleriyle kombin etmek de mümkündür. Ayrıca jartiyerle birlikte tercih edilecek çorapları da bu kategoride bulabilirsiniz. Jartiyer kullanılırken giyilen çorapların doğru seçilmesi önemlidir. Jartiyerin modeli ve rengi ile uyum sağlayacak olan birbirinden şık çoraplar, şıklığınıza şıklık katacaktır. Jartiyerlerin çoraba tutturulan klipsleri, özenle tasarlanmıştır ve çoraplara herhangi bir şekilde zarar vermez. Ancak yine de uygulama sırasında dikkatli olmak ve bu klipsleri, çorapların lastik kısmına denk gelecek şekilde tutturmak, hem çorabın hem jartiyerin daha uzun ömürlü bir kullanım sunmasına yardımcı olacaktır. Jartiyerli ürünleri bir takım halinde satın almak isterseniz, bu türdeki bir üründe iç çamaşırından çoraplarına kadar her şey, uyum içerisinde dizayn edilmiştir. Büyük beden fantazi iç giyim seçenekleri de ilgi görmektedir. Dilerseniz bu şekilde satın alma şansına da sahipsiniz. Devamını Göster

Vücut Çorabı Seçenekleri ve Fiyatları

Çoraplardan söz edilmişken fantazi iç giyim modelleri söz konusu olduğunda bu tür giyimin vazgeçilmezi olan vücut çoraplarını da unutmamak gerekiyor. Bir bütün halinde vücudu saran bu şeffaf çoraplar, son derece şık ve seksi bir görünüm sunmaktadır. Son yıllarda en çok tercih edilen fantazi iç giyim ürünleri arasında yer alan vücut çorapları, oldukça dayanıklı ve sağlam bir yapıda üretilmektedir. Uygun yıkama koşullarıyla yıkandığında, uzun süreli kullanılabilen bu ürünlerin aynı zamanda vücudu toparlama ve sıkı gösterme özelliği de mevcuttur. Vücut çorabı file olarak tercih edilebilir. Fakat bu ürünlerin dantel veya tülden üretilen çeşitleri de bulunmaktadır. Ayrıca vücut çorapları ile, fantazi iç giyim kategorimizde yer alan çeşitli aksesuarlar tamamlanarak, muhteşem bir şıklık elde edilebilir. Örneğin, kolları açık olan vücut çorabı modellerinde fantezi eldiven olarak adlandırılan, son derece seksi ve havalı bir görünüm kazandıran uzun eldivenler tercih edilebilir.

Vücut çorapları, fantazi iç giyim için hazırlanan ve özel günlerde tercih edilen ürünlerdir. Ancak bu ürünlerin biraz daha iddiasız ve sade tasarımlarla hazırlanmış olan türlerini, günlük yaşamda vücut toparlayıcı olarak kullananlar da var. Eğer böyle bir kullanım amacıyla vücut çorabı satın almak istiyorsanız, daha kolay giyilen modelleri tercih edebilirsiniz. Böylelikle günlük yaşamda daha rahat bir kullanım sağlanmış olacaktır.

Fantazi İç Çamaşırı Seçenekleri

Özel geceleri renklendiren fantazi iç çamaşırı ürünleri içinde en çok dikkat çeken tasarımlar, hiç şüphe yok ki fantezi kostümlerdir. Bu kategoride yer alan ürünler, oldukça renkli ve eğlenceli tasarımlara sahiptir. Bu tasarımlardan zevkinize uygun bir modeli seçerek, partnerinizin başını döndürebilir ve hayatınıza biraz renk katabilirsiniz.

Bilindiği üzere son yıllarda fantezi kostümler konusunda akıllara gelebilecek her türlü model üretilmeye başlandı. Kedi kadın kostümlerinden dansöz kıyafeti tasarımlarına, denizci veya asker modelli kostümlere, polis, doktor ve hemşire kıyafetlerine, hizmetçi kız veya erotik gelinlik tasarımlarına kadar pek çok eğlenceli tasarım, gecelerinize renk katmak için sizleri bekliyor. Ayrıca bu kostümlerin özel günler için hazırlanan çeşitleri de tasarlanmaktadır. Örneğin yılbaşında kullanılabilecek Noel konseptli fantazi iç giyim kostümleri, sevgililer günü veya cadılar bayramı tasarımlı fantezi kostümleri de satın alabilirsiniz.

Fantezi kostümler, birçok alternatife sahip olduğu gibi, üretildikleri kumaşlarda da aynı çeşitlilik söz konusu. Bu kategoride, deri kullanılarak hazırlanan kostümlerin cazibesini yaşayabilir ya da tül ve dantel gibi kumaşlardan üretilen fantazi iç giyim kostümlerinin şıklığını hissedebilirsiniz. Üstelik bu kostümlerin yanında kostümü tamamlayacak olan birçok aksesuar da mevcut. Kostümün özelliğine göre şapka, eldiven ya da boyuna, bileklere bağlanacak şifon türü aksesuarlar, tasarımın bir parçası olarak sunuluyor.

Fantezi kostümlerin tasarımında kullanılan kumaşlar, dayanıklı ve kolayca yıkanabilen özelliklere sahiptir. Çok sıcak su kullanılmadan ve sert yıkama biçimlerinden uzak durularak yıkanabilen bu kostümler, defalarca kullanılabilmektedir. Bu açıdan da ayrı bir avantaja sahiptir.

Fantazi Aksesuarlar

Bu kategori başlığında fantazi iç giyim unsurlarından biri olarak bir hayli ilgi gören fantezi aksesuarlarını da inceleyebilirsiniz. Seksi iç giyimin vazgeçilmez parçası olan fantezi aksesuarları kullanarak, ufak bir detayla büyük bir şıklık ve baş döndürücü havayı elde edebilirsiniz. Örneğin, yüzünüze takacağınız şık ve simlerle kaplı bir maske ya da yüzünüzün tamamını değil de yalnızca gözlerinizi kapatacak olan gözlük biçiminde tasarlanmış bir maske, uygun bir kostüm ile kullanıldığında renkli bir gecenin anahtarı olabilir.

Fantezi aksesuarların başında gelen maskelerden sonra bu konuda en çok ilgi gören ürünler, boyun ya da bileklere takılan deriden üretilmiş ve bazı modellerinde zincir gibi detayların kullanıldığı boyunluk ve bilekliklerdir. Bu ürünlerin çeşitli renk ve modelleri, oldukça rağbet görüyor. Hatta dantel veya tülden üretilen fırfırlı bileklikler ya da bacağa ya da ayak bileklerine takılan aksesuarlardan, göğüs bantlarına, ya da yalnızca bacaklara uygulanan şifon gibi kumaşlardan üretilen bantlara kadar hayal gücünün sınırlarını zorlayan birçok ürün bu başlık altında yer alıyor.

Fantezi aksesuarları denildiği zaman hemen akla gelen ürünlerden biri de kelepçe türündeki ürünlerdir. Bunları daha etkileyici biçimde kullanmak için seçilebilecek uygun bir fantazi kostüm, çok daha heyecanlı ve renkli zaman geçirmeye yardımcı olacaktır. Ayrıca bu kategorimizde yer alan fantezi eldivenler de mutlaka incelenmelidir. Bu konuda oldukça iddialı ürünler üretilmektedir. Dantel eldivenlerden, deri eldivenlere, fileli tasarımlara kadar birçok eldiven çeşidini diğer fantazi iç giyim ürünleriyle kombin edebilirsiniz. Bu eldivenler arasında, kombin edilecek olan kıyafetin niteliklerine göre uzun eldiven türleri ya da kısa eldivenleri tercih edebilirsiniz. Hatta parmaksız eldiven modelleri ya da yarım parmağa geçirilen eldivenler de mevcut.

Seksi İç Giyim Kıyafetleri

Bilindiği üzere son yıllarda fantezi iç giyime olan ilginin artmasıyla birlikte, bu konuda önemli bir moda akımı oluştu. Modacılar, her yıl fantezi iç giyim konusunda yeni tasarımlar üreterek, meraklılarının beğenisine sunuyorlar. Artık diğer giyim türlerinde olduğu gibi fantezi giyimde de modayı takip etmek, esas hale geldi. Bu kategori başlığı altında sizlere sunulan ürünlerin tümü, fantezi giyimde son modayı yansıtan, dünya trendlerini takip eden ürünlerdir. Her zevk ve tercihe uygun olarak tasarlanan bu ürünlerin bir diğer özelliği de uygun fiyat avantajlarıyla satışa sunulmalarıdır. Son derece dayanıklı ve yüksek kaliteli olan tüm fantezi iç giyim ürünleri, insan sağlığına zarar vermeyen sağlıklı malzemelerden üretilmiştir. Dilerseniz sizler de bu ürünlerden zevkinize hitap edenleri tercih edebilir ve yaşamınıza bir heyecan ve renk katabilirsiniz. Devamını Gizle