Yeni İnci

1964 yılında İstanbul’da faaliyetlerine başlayan Yeni İnci, iç giyim sektöründe kendini sürekli geliştirerek öncü bir firma haline gelmiştir. Teknolojik gelişmeleri takip eden ve modern teknolojiye uygun bir tasarım sunan Yeni İnci, Avrupa standartlarında iç giyim üretimi yaparak Dünya markaları ile yarışacak konuma gelmiştir. İstanbul’da açılmasına rağmen, tüm Türkiye’ye yayılan hizmet ağı ile en çok tercih edilen iç giyim ürünlerini üreten Yeni İnci, sektörün de lideri konumuna gelmiştir. İhracatını her geçen gün biraz daha artıran Yeni İnci, Türkiye’de verdiği kaliteli hizmetlerini Asya, Avrupa ve Afrika’ya da ihraç etmektedir.

İç Giyimde Yeni İnci Zarifliği

Ciddi ve istikrarlı olan çalışmalarını sürdüren Yeni İnci, etkili pazarlama organizasyonu ile tüm yurtta en çok tercih edilen markalardan biri haline gelmiştir. Farklı ve kaliteli ürün seçeneği ile dikkat çeken Yeni İnci, zevkli ve son trend ürünleri ile müşteri kapasitesini artırmaktadır. Hem bayan hem de erkek iç giyim ürünleri tasarlayan ve sizlere ulaştıran Yeni İnci, aranan bir iç giyim markası olmayı başarmıştır. 2006 yılında bünyesine kattığı markalar ile daha da büyüyen Yeni İnci, sektördeki Pazar payını daha da artırmaktadır.

Genç ve kendini genç hisseden bayan ile erkeklere göre en kaliteli iç giyim ürünlerini tasarlayan Yeni İnci, moda akımını takip ederek tasarımlarını ona göre oluşturmaktadır. Ürünlerini son derece sağlıklı kumaştan tasarlayan Yeni İnci, en iyi iç giyim ürünlerini sunmaktadır.

Kalite ve bütünlüğü bir arada sunan Yeni İnci iç giyim, tüketiciye en iyi ve en kaliteli iç giyim ürünlerini sunma amacı ile hizmetlerini devam ettirmektedir. Her kesimin alabileceği en uygun fiyatları sunan Yeni İnci, daima müşterilerini düşünerek hareket etmektedir.

Yeni İnci İç Giyim Koleksiyonu

Erkekler için ev kombinlerinde vazgeçilmez olan pijamaları sunan Yeni İnci, erkeklerin hoşuna gidecek olan yepyeni tasarımları ile dikkat çekmektedir. Erkek müşterilerinin beklentilerini çok iyi bilen Yeni İnci, hem yaz hem de kış ayları için en uygun erkek iç giyim ürünlerini sunmaktadır. Bayanlar için de farklı tasarımlar sunan Yeni İnci, tek parça ya da alt – üst takım olarak sunduğu iç giyim modelleri ile büyük beğeni toplamaktadır.