XML Bayilik

Bayiliğimiz sadece XML bağlantısı üzerinden gerçekleşmektedir. Web siteniz üzerinden sadece satışlara odaklanabilir, bayimiz olmanın verdiği büyük avantaj ile stok & ürün depolama kaygınıza son verebilirsiniz.

XML entegrasyonu yaparak tek tık ile tüm ürünleri sitenize yükleyin ve arkanıza yaslanarak sadece satışlarınıza odaklanın.

Bayilik ile alakalı diğer tüm sorularınız için; bayi@ifondi.com adresine mail gönderebilir, 0850 480 34 58 numaralı hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

ifondi.com Bayisi Olmak İçin Ne Yapmalıyım?

- Bayilik başvurunuzu bayi@ifondi.com adresine mail göndererek iletebilirsiniz. Başvurunuz alındıktan sonra ilgili birimimiz en kısa sürede sizinle iletişime geçerek, gerekli bilgilendirmeyi yapacaktır. Başvurunuzun kabul edilmesi durumunda, XML entegrasyonu için gerekli olan tüm içerik tarafınıza iletilecektir.

Üyelik Gerekiyor mu?

- Kar marjı oranınızı, sistem üzerinden indirim olarak size yansıtabilmemiz için üyelik oluşturmanız gerekmektedir.

Ödemeleri Nasıl Yapacağım?

- Kredi kartı veya Havale/eft üzerinden ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Siparişleri Müşterilerime Nasıl Göndereceğim?

- Sipariş bilgilerini tarafımıza iletmeniz durumunda, müşterinize direkt olarak gönderim sağlayabiliriz. Müşterinize gönderim yapmamız durumunda, fatura keserek tarafımıza bayi@ifondi.com mail adresi üzerinden ulaştırmanız gerekmektedir.

- Siparişlerinizi dilerseniz direkt depo adresinize de gönderebiliriz. Lojistik merkezimizi ziyaret ederek ürünleri kendinizde teslim alabilirsiniz.

Siparişler Hangi Zaman Aralığında Sevk Ediliyor?

- 14:00'e kadar geçilen siparişleriniz en geç ertesi gün kargoya verilmektedir.

Ürün Stokları Güncel mi?

- Tüm ürünlerin stok güncellemeleri anlık yapılmaktadır.

Kar Oranları Nasıl?

- Kar marjlarımızı bayi@ifondi.com adresimize mail göndererek öğrenebilirsiniz.

Bayi Olmak İçin Ücret Ödeyecek miyim?

- ifondi.com bayisi olmanız için herhangi bir ücret talep edilmemektedir.

Kargo Ücretini Kim Ödeyecek?

- 250 TL üzeri olan alışverişlerde kargo ücreti firmamıza aittir, tutar 250 TL altında ise 4,99 TL kargo ücreti bulunmaktadır.

Ödemelerimi Vadeli veya Gecikmeli Yapabilir miyim?

- Ödemeler peşin olarak alınmaktadır. Siparişleriniz, banka tarafından ödeme teyit edildiği zaman işleme alınmaktadır.

İade ve Değişim Şartları Nelerdir?

- Genel prosedür olarak; cilt ile temas eden iç giyim ürünlerinde hijyen sebebinden dolayı iade ve değişim yapılmamaktadır. Denenmeyen, kullanılmayan ve tekrar satışa uygunluğu tespit edilen ürünlerde Bayilerimize kolaylıkla sağlayarak iade taleplerini kabul etmekteyiz.