U.S. Polo Assn.

1997 yılından günümüze büyük bir popülerlikle gelmiş olan U.S. Polo Assn, sadece Türkiye'de değil; yurtdışında da oldukça ünlü bir markadır. Genel itibari ile büyük bir firma olan Aydınlı Grup bağlamında çalışılmaktadır. Son yıllarda rakip firmalar içerisinde büyük bir yükselişe geçen ve yükselişini hiç durdurmadan ilerleyen U.S. Polo, iç çamaşırı konusunda da oldukça başarılıdır. Ürünlerinin yüksek kaliteli teknolojilerle ve son modaya uygun şekilde hazırlanması, kullanıcıların oldukça beğendiği bir özelliktir.

U.S. Polo Assn. İç Giyim Ürünleri

En şık ve rahat ürünleri ile bilinen ve bu konularda ön plana çıkan U.S. Polo Assn., sektöre yön veren en büyük markalardan biri olarak sayılmaktadır. Kuruluşu çok eski tarihlere dayanan ve birbirinden farklı ürünler ile birlikte kişisel tercihlere göre estetik bir görsele sahip çeşitleri piyasaya sunan U.S. Polo Assn., kadın, erkek veya kız ile erkek çocukları adına en yeni trendler eşliğinde güncel modelleri piyasaya sunmaktadır. Dünya çapında büyük bir üne sahip olan ve birçok farklı ülkede önemli bir prestije sahip bu kaliteli marka kapsamında alt ve üst olmak üzere iç ile dış giyim olarak da yine değişik seçenekler bulunabilmekte ve satın alınabilmektedir.

Özellikle kadınlar için en kaliteli malzemeler eşliğinde üretimleri sağlanmış olan farklı giyim ürünlerini sunan U.S Polo Assn., bu konuda daimi müşterilere sahip elit markalardan biri olarak ön plana çıkmaktadır. Sütyenden geceliğe, gecelikten pijama takımlarına kadar bir çok kategoride üretim yaparak ürün gamını oldukça geniş tutmaktadır. Güncel modayı takip eden ve kendi tarzı ile birlikte bir araya getirerek en yeni modelleri müşterilerine sunan U.S. Polo Assn. iç giyim adına da sağlık konusunu bu noktada ön plana alarak üretimini gerçekleştirdikleri modelleri satışa sunulmaktadır. Farklı ev giyim örnekleri de yine tüm kadınlar adına değişik kişisel zevklere sahip bir biçimde model ve renkler ile satın alınabilmektedir.

U.S. Polo Assn. ile Rahatlık Seninle

Sektöre iç ya da dış giyim olmak üzere yön veren en önemli markalar arasında bulunan U.S Polo Assn., kadınlar ile birlikte erkekler ve çocuklar için de farklı iç giyim modellerini sunmaktadır. En şık sütyen veya gecelik çeşitlerinin yanı sıra pijama ile birlikte şort ve bermuda çeşitlerinin yanı sıra en moda aksesuar seçenekleri ile birlikte tercih edilmektedir. Kaliteden hiçbir şekilde ödün vermeden üretimini sağlamakla birlikte, tüm dünyada satışa sundukları bütün farklı ürünleri Türkiye'de de aynı kalite altında sağlayan U.S. Polo Assn., bu alanda büyük bir müşteri potansiyeli kazanmış durumdadır.

₺22,99KDV Dahil
₺49,99 KDV Dahil
₺22,99KDV Dahil
₺49,99 KDV Dahil
₺22,99KDV Dahil
₺49,99 KDV Dahil
₺22,99KDV Dahil
₺49,99 KDV Dahil
₺49,99KDV Dahil
₺79,99 KDV Dahil
₺49,99KDV Dahil
₺79,99 KDV Dahil
₺49,99KDV Dahil
₺79,99 KDV Dahil
₺49,99KDV Dahil
₺79,99 KDV Dahil
₺49,99KDV Dahil
₺79,99 KDV Dahil
₺49,99KDV Dahil
₺79,99 KDV Dahil
₺49,99KDV Dahil
₺79,99 KDV Dahil
₺59,99KDV Dahil
₺129,90 KDV Dahil