Ten

Türkiye'nin önde gelen iç giyim markalarından biri olan Ten, 1956 yılından bu yana başarılı tasarımlara imza atmaya devam ediyor. Farklı yaş gruplarının yanı sıra kadınlara olduğu kadar erkeklere de hitap eden ürünler ilgili kategorilerimizde ve marka sayfamızda yer alıyor.

Ten ile Zerafet Doruklarda

Her bir tasarımı ile gerek kadın gerekse de erkeklerin dikkatini çeken Ten ürünlerinin tasarımlarını ve üretimini yaparken teknolojiden de yararlanıyor. Dünya genelinde yeni yeni kullanılmaya başlayan yapıştırma teknolojisini kullanan marka tecrübesi ile de sektöre yön verenlerden biridir. Yapıştırma teknolojisi ile üretilen korse ve iç çamaşırları kesinlikle konforun ön planda tutulduğu ürünler arasında bulunuyor. Özellikle korseler iz yapmadığı ve dikiş detayının bulunmaması sebebi ile elbiselerin daha düzenli görünmesine ve kıvrımların daha biçimli yansımasına yardımcı olmaktadır.

Ten yarım asıra dayanan bilgi birikimi ve deneyimi ile yaptığı tasarımlara son yıllarda incelten grupları da eklemiştir. Böylece kadınlar bir beden daha ince görünecektir. Korse çeşitliliği oldukça fazla olan Ten markasında sütyen modellerinde de geniş bir ürün yelpazesi bulunuyor. Maksimizer ve önden açılır sütyen modelleri son yıllarda kadınlar tarafından ciddi talep gören ürünler arasında bulunuyor. Bu ürünler Kom garantisi ile de üretilince estetik ve konfor bir arada buluşuyor.

Mayo & Korse Çeşitliliği

Mayo grupları arasında ise şık tasarımları ile bikini çeşitlerinden mayo korse çeşitlerine kadar ilginç ve şık ürünler bulunuyor. Tek omuzlu, boyundan bağlamalı, yuvarlak ya da bantlı yakalı modellerin yanı sıra parçalı ve dantel detaylı mayo çeşitleri de bulunuyor. Ayrıca bu ürün grubunda bikini, mayokini ve pareo gibi ürünler de geniş ürün yelpazemizde mevcut.

Tüm bu ürünlerin içerisinde Ten hamile bayanları da unutmamıştır. Bu neden ile özellikle lohusa döneminde rahat bir kullanıma sahip olan lohusa sütyenleri ve lohusa pijama takımları bulunuyor. Ayrıca hem gebelik döneminde kullanılabilecek olan hem de lohusalık döneminde kurtarıcı olan sabahlıklar da konfor sağlayacak biçimde tasarlanmıştır.

Hamilelik döneminde kullanılabilecek olan hamile korseleri lohusalık döneminde de karnın sıkılaşması için kullanılabilecek ürünler arasında yer alırken Ten markası bu dönem için sütyen ve külot modelleri de üretiyor. Ten markalı tüm ürünleri web sitemizde bulabilir, alışverişin tadını çıkarabilirsiniz!