Şifrenizi değiştirmek için sisteme giriş yaptıktan sonra, "Hesabım" bölümündeki "Üyelik Bilgilerim" sekmesini kullanarak yeni şifre oluşturabilirsiniz. Şifrenizin hem harf hem rakam içermesini güvenliğiniz açısından öneririz.

Site "Üye Girişi" sayfasında bulunan "Şifremi unuttum" alanına tıkladığınızda e-mail adresinize aktivasyon kodunuz gönderilecektir.

Öncelikle kullanmış olduğunuz internet tarayıcısından farklı bir tarayıcı ile deneyebilirsiniz. (Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Internet Explorer, Apple Safari, Opera tarayıcılarından herhangi birini tercih edebilirsiniz. Ancak, En iyi deneyim için Google Chrome önermekteyiz.) Sorunun devam etmesi durumunda, internet geçmişinizi temizlemenizi ve yeniden denemenizi öneririz.Hatanın giderilememesi halinde, konuyu teknik ekibimize aktarabilmemiz için destek@ifondi.com adresine e-posta ile bilgi vermenizi rica ederiz.

Üyelik iptal talebinizi iletmek için 0850 480 34 58 Çağrı Merkezimizi arayabilir ya da destek@ifondi.com adresine e-mail gönderebilirsiniz.