Sunset

Denizden vazgeçemeyenlere yaz ayları için renk renk mayo tasarlayan Sunset, göze hitap etmenin yanı sıra kalitesi ile gönüllere de hitap ediyor. Rahat tasarımlar konforu sağlarken şık modeller de göze hitap ediyor. Renk çeşitliliği gibi kumaş çeşitliliği ile de dikkat çeken Sunset iç giyim her vücut tipine göre mayo tasarlıyor.

Sunset ile Mayo ve Plaj Keyfi

Sunset tek parça ve sade tasarıma sahip olan tek renk ürünlerin yanı sıra renkli tasarımları da kullanıcının zevkine sunuyor. Şık bir dokuya sahip olan mayo modelleri ile plaj ya da havuz başında tarzını belli etmek isteyen kadınlar tarafından oldukça talep görmektedir.

Klasik şıklığın yanı sıra modern bir görünüme her an sahip olmak isteyenler için balenli straplez mayolardan boyundan bağlı modellere kadar geniş bir ürün yelpazesi vardır. Ayrıca elbiseli tasarımlar gibi son yıllarda file kumaş ile detaylandırılmış olan ürünler de mayo modelleri arasında yer alıyor. Elbiseli yüzücü mayoları, ip askılı mayolar, püskül detaylı ve kaplı mayolar bulunuyor. Denizde daha rahat hareket etmek isteyenler için ise şortlu yüzücü mayolar da bulunuyor.

Bikini çeşitleri de mayo çeşitleri kadar geniş tutulmak ile birlikte üçgen bikini çeşitlerinden toparlayıcı özelliğe sahip olan modellere kadar birçok çeşit bulunuyor. Su tutmayan yapıları sayesinde denizden sonra hızlı bir biçimde kuruma özelliğine sahip olan mayolar kaliteleri sayesinde tuzlu sudan ya da havuzdaki klorlu sudan etkilenmiyor. Böylece uzun süre renk problemi yaşamadan tüm ürünler kullanılabiliyor.

Tüm bu ürünlerin tek alt ve hamileler için olan tasarımları da bulunuyor. Sunset kadınların yanı sıra çocuk bikini ve mayoları konusunda oldukça estetik tasarımlar sunuyor. Ürünler arasında plaj aksesuarlarından havlu ve pareo çeşitlerine kadar farklı ürünler bulmak mümkündür. Ayrıca ürünler arasında sütyen takımları, şort ve mayokini modelleri de bulunuyor.

Tüm ürünlerine kalite bakımından özel önem veren Sunset uzun süre kullanımı amaçlamaktadır. Her tasarımda kalitenin dışında estetik ve sağlığa da önem veriyor. Kullanıcısının yüzde yüz memnun olması için özel hassasiyet gösteren Sunset bugüne dek bir çok tasarımında başarılı ürünlere imza atmıştır.