Şal

Şal

Bu kategoride ürün bulunamadı.


Anasayfaya dönmek için tıklayınız

Trend Şal Modelleri

Yılın her döneminde rahat bir kullanıma sahip olan şal modelleri mevsimlik olarak da üretilmektedir. Rahat bir kullanımı bulunan bu tasarımlar tesettürlü kadınlar tarafından kombinleri tamamlamak için sık sık tercih edilmekle birlikte, çok uygun fiyatlara satın alınabiliyor. Özellikle yaz aylarında rahat etmek amacıyla tercih edilen şifon ve krep kumaşlardan üretilen şal modelleri günümüz kadınlarının en çok tercih ettiği tasarımları arasında yer alıyor. Günlük kullanım için sade ve tek renkli olan modeller tercih edilirken ışıltılar ile detaylandırılmış özellikle çift renge sahip olan tasarımlarda kadınlar tarafından oldukça talep görmektedir. Farklı stilleri sahip olan kadınları aynı fikir etrafında toplayabilen şal modelleri gerek spor kullanımlar için gerekse de klasik kullanımlar için ideal tamamlayıcılardan biridir. Tesettürlü kadınların olmazsa olmazları arasında yer alan şal tasarımları birbirinden farklı renk ve desenlerde üretilerek tarz sahibi kadınların beğenisine sunuluyor. Devamını Göster

Geniş ebatlara sahip olan bu modeller tercihe göre katlanarak da kullanılabilir. Böylece özellikle şifon şal kullanırken inceliğinden yana şikayet eden kadınları da bu ürünleri çift kat olarak rahatlıkla tercih edebilir. İşlevsel bir kullanıma sahip olan şal modelleri ile farklı başörtü bağlama şekilleri kullanılabildiği için tesettürlü kadınlar tarafından bu ürünler en çok tercih edilenler arasında bulunmaktadır. Kumaş yapıları itibariyle de dayanıklı olan ürünler uzun süre rahat bir kullanım için oldukça idealdir.

Kışa Özel Şal Tasarımları

Kış mevsimi içinde rahatlıkla tercih edilebilecek kalın ve pamuklu kumaştan üretilmiş olan şal tasarımları mevcuttur. Bu tasarımlar ile kombinlerinizi tamamlayabilirsiniz. Kış için tasarlanmış olan şal modelleri arasında siyah ve lacivert gibi koyu renklerin yanı sıra her daim canlı bir ışıltıya sahip olmak isteyen kadınların tercihi olan renkli tasarımlarda bulunmaktadır. Bu tasarımlar arasında maviden pembeye kadar geniş bir renk skalası bulunuyor. Zevkinize ve günlük kıyafetlerinize göre dilediğiniz ürünü rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Konforlu bir kullanımı bulunan şal modellerinin tek renk tasarımının yanı sıra desenli kumaş ile de üretilen tasarımlar koleksiyonda yer almaktadır. Özellikle tek renk biçiminde tasarlanmış olan bu modellerde kısmen de olsa hareketlilik kazandırılmak için zaman zaman püskül detaylarına yer verilmiştir.

Son dönemlerin şal trendleri arasında ise çift taraflı kullanılabilen özelliğe sahip olan tasarımlar yer almaktadır. Böylece aynı ürün ile farklı kıyafetlerinizi rahatlıkla tamamlayabilirsiniz. Çift taraflı şal modellerinde daha çok birbiriyle uyumlu olan renkler tercih edilmiştir. Sadelikten yana olan kadınların yanı sıra girdiği her ortamda zevkini konuşturmak isteyen kadınlara da hitap eden dantel ve işleme detaylı şal modelleri bulunuyor. Gündelik hayatta daha sade bir görünüme sahip olmak isteyen kadınlar ise tek renk şal modellerini tercih ederek çeşitli şal aksesuarları ile bu ürünleri tamamlayabilir. Devamını Gizle