Pierre Cardin

Pek çok kategoride çok başarılı işler yapan Pierre Cardin esasen, 1950'li yıllardan itibaren Fransa'da varlığını sürdürmektedir. Marka adını kurucusu olan Mösyö Pierre Cardin'den almıştır. 1960'lı yıllarda çok popüler olan ve artık sektördeki yerini sağlam hale getiren marka, Fransız modasını takip ederek günümüze kadar oldukça başarılı koleksiyonlarla gelmiştir. Müşteri memnuniyeti önemsenerek ve müşteri odaklı çalışarak çok kısa sürede büyüyen Pierre Cardin, pek çok kategoride de hizmet vermektedir.

Yıllardır giyim üzerine kusursuz modeller üreten Pierre Cardin, iç giyimde de oldukça başarılı tasarımlar ile dikkat çekiyor. Kusursuz güzelliği ön plana çıkarmak amacı ile üretimlerine devam eden marka kadın iç giyimde gecelik modelleri ile ön plana çıkıyor. Özellikle saten gecelikleri ilgi gören markanın dantel tasarımlı ürünleri de oldukça şık ve seksi modeller arasında yer alıyor.

Pierre Cardin İç Giyim Klasiği

Gecelik tasarımları ile ilgiyi her geçen gün üzerine çekmekte olan Pierre Cardin klasik tasarımların yanı sıra birbirinden seksi ürünler ile de kendini belli ediyor. Saten gecelikleri genellikle set olarak sunulmaktadır. Özellikle gelin seti biçiminde sunulan ürünler arasında ihtiyaç duyulabilecek olan her bir parçaya yer verilmiştir.

Saten gecelikler arasında uzun ve yırtmaçlı modeller göz doldururken şık tasarımları ve bele oturan özellikleri ile kısa modeller de dikkat çekiyor. Ayrıca bu ürünler için özel olarak tasarlanan sabahlık modelleri de ürün çeşitliliğini arttırmaktadır.

Sadece gecelikler değil saten pijama takımları ile de ev şıklığına önem veren kadınların ilgi odağı olan Pierre Cardin iç giyim spor ve rahat şıklıktan yana olanlar için de penye ürünler tasarlıyor. Ayrıca büyük bedene sahip olan kadınları da düşünen Pierre Cardin bu alanda da zevkli tasarımları kadınların beğenisine sunuyor.

Pierre Cardin ile Özel Tasarımlar

Pierre Cardin sadece gecelik modelleri tasarlamak ile kalmıyor modern ve şık olan herkes için dış giyim ürünlerine de dikkat çekiyor. Zaten marka daha çok giyim ürünleri ile dikkatleri çekmeye başladı. Ayrıca çorap, korse, atlet, tayt ya da plaj giyim seçenekleri de markanın müşterilerine sunduğu ürün grupları arasında bulunuyor.

Erkek giyimin yanı sıra kadın giyim konusunda da başarılı modeller bulunduran Pierre Cardin yılların verdiği tecrübe ile tekstil alanında oldukça başarılıdır. Erkek ürünleri arasında gömlek modellerinden özellikle kış aylarında herkesin dolabında bulunan triko kıyafetlere kadar pek çok farklı çeşit bulunuyor. Takım elbiseden ayakkabıya kadar da yine farklı alternatifleri markanın ürün kataloğunda bulmak mümkündür.

Sadece Erkekte değil kadın giyimde de bir adım önce olan marka kabandan ayakkabıya, monttan aksesuara kadar farklı seçeneklere sahiptir.