Penye Mood

Ev modunda şık olmanın yanı sıra konforu da arayanlar için Penye Mood kusursuz tasarımlar sunuyor. Rengarenk pijama takımlarının arasında taytlı modellerin yanı sıra rahat kesim takımlar da bulunuyor. Ayrıca bu ürünler kalın askılı, kolsuz ya da yarım kollu olarak farklı modellere sahiptir.

Penye Mood ile Pijama Keyfi

Kapri ve şortlu takımlar renkli desenlerin yanı sıra sade desenleri ile de göz dolduruyor. Sabahlık modelleri ile de pijamalar tamamlanabilir.

Yaz aylarının vazgeçilmezlerinden olan bermuda ve şortlar da farklı beden ve kesimler ile de marka sayfamızda yer alıyor. İnce penye kumaşlar ile üretilen bu ürünler yaz aylarını daha konforlu geçirmenin en kolay yoludur.

Takım olarak sunulan taytların yanı sıra tek parça biçiminde tayt modelleri de mevcut. Hamilelik ve lohusalık döneminde konforlu ve sağlıklı kıyafetler oldukça önemlidir. Penye Mood bu doğrultuda hamileler ve lohusalar için gecelik ve pijama takımları gibi sabahlıklar da bulunuyor. Ayrıca Penye Mood hamile külotların yanı sıra gebelik sonrasında emzirme sütyen ve emzirme atletlerini de ürün yelpazesine katmıştır.

Günlük kullanım için de sütyen çeşitleri bulunuyor. Uzun kollu t-shirt, boxer, çıt çıtlı badi ve jüpon çeşitleri ile günlük ihtiyaçlara cevap verebilecek kadar geniş bir ürün skalası vardır. Penye Mood, yaz aylarının kurtarıcılarından olan tulum ve elbise çeşitlerinin yanı sıra erkek iç giyimde de başarılı tasarımlar sunuyor. Penye Mood ürünlerinde kaliteden ödün vermiyor.