Penti

Yarım asırlık bir zamandan bu yana kaliteli ürünleri ve tasarımları ile modaya yön veren Penti sektöre ince çorap üretimi ile girmiştir. Penti markalaşmaya başladığı yıllardan bu yana modern kadının vazgeçilmezi oldu. Zaman içinde Penti çorap modellerinin yanı sıra iç giyim ve ev giyim konusunda da tasarımlar yapmaya başlamıştır.

Penti Çorap Modelleri

Penti her yaşa uygun çorap üretmenin yanı sıra kadın ürünleri gibi erkek ürünlerinde de başarılı tasarımlara imza atıyor. Kız ve erkek çocukları için de ürün kategorisi bulunuyorken bebek grubuna da yer veriyor. Günlük kullanım için oldukça başarılı tasarımlar yapan marka desenli ya da desensiz birbirinden farklı renklerdeki tasarımları ile göz dolduruyor.

Külotlu çoraplardan diz altı çoraplara kadar geniş bir çorap tasarımına sahip olan Penti babet çorap, file çorap, soket çorap ve pantolon çorap gibi modelleri de ürün yelpazesine eklemiştir. Birbirinden şık çorap tasarımlarının yanı sıra ev giyim grubunda pijama ve gecelik modelleri ile de dikkatleri üzerine çekiyor. Ev giyim grubunda da sadece kadınlara yönelik değil aynı zamanda da kız ve erkek çocuklarına yönelik pijama takımları sunuyor.

İç giyim modellerinin de üretimini yapan Penti sütyen takımlarından külotlara kadar farklı kesim biçimlerine sahip olan iç çamaşırı modelleri üretiyor. Kadınlar tarafından daha şık ve zarif hissetmek sık sık tercih edilen jartiyer ve büstiyerler de Penti marka sayfamızda yer alıyor. Tüm bunların dışında kombinezon ve günlük konforlu bir yaşam için atlet modellerini de Penti de bulmak mümkündür.

Penti ile Özel Günler

Vücudu toparlamak ve kıvrımlı hatları daha net bir biçimde ortaya çıkarmak için korse özelliğine sahip olan külotlu çoraplar da bulunuyor. Böylece özel gün ve gecelerde zarafet bir kat daha ortaya çıkarılmaktadır. Ev giyiminde de şıklığa önem veren kadınlar için uyku koleksiyonu bulunurken gelinler için de özel olarak tasarlanan gelin koleksiyonu bulunuyor.

Kışın soğuk kış günlerinde sıcacık bir ev konforu yaşamak isteyenler için panduflar bulunurken yazın plaj şıklığı için ve bikiniler bulunuyor. Atkı, bere ya da aksesuar gibi tamamlayıcı ürünler de Penti’ nin ürün yelpazesinde yer alıyor.