Orkide İç Giyim

Orkide İç Giyim markası uzun yıllardır ticari faaliyetlerini sürdüren bir firmadır. 1999 yılından itibaren ise kadın iç giyim üzerine ticari hayatına devam etmektedir. Orkide İç Giyim markası, ürettiği tüm ürünlerde öncelikli olarak kaliteye önem vermesinin yanı sıra tamamen müşteri odaklı kurumsal yapısı ile birlikte de iç giyim sektöründe öncü firmalardan biridir. Toplam 3500 mağazada ürünlerini müşteri ile buluşturan Orkide İç Giyim markası, her yıl düzenli olarak yenilenen koleksiyonları sayesinde kalitesini ve özel tasarımlarını görücüye çıkarmaktadır. Ayrıca, her yıl yeni koleksiyon ve kreasyonları ile tasarlanan tüm orkide iç giyim çeşitleri kadınların iç giyimde gücünü ve zarafetini yansıtmaktadır.

Orkide İç Giyim ile Kalite Sende

Tüm bayanlara hitap edecek şekilde üretilen iç çamaşırı modelleri, son trend modanın da etkisi altında üretilmektedir. Bu sayede bayanlar hem iç çamaşırında son trendleri keşfetmekte hem de özel tasarım kreasyonlar ile sonsuz zarafete ulaşmaktadır. Tüm beden ölçülerine uygun olarak bulabileceğiniz Orkide iç giyim ürünleri genel olarak, farklı renk modellerde sütyen takım grubunda üretim yapmaktadır. Tek sütyen olarak da üretim yapan Orkide markasında büyük beden için tek sütyen çeşitleri de üretilmektedir. Ayrıca, soğuk kış günlerinde koruyucu özellik gösteren iç giyim çeşitlerinden atlet takım ve body grubu da ürün koleksiyonları arasında yer almaktadır.

Kadının dişiliğini öne çıkarmak isteyenler için ise dantelli iç çamaşırı modelleri yenilenen kreasyon ile oldukça beğeni toplamıştır. Orkide İç Giyim markası ürünleri hakkında detaylı bilgi için marka sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

₺29,99KDV Dahil
₺49,99 KDV Dahil
₺29,99KDV Dahil
₺49,99 KDV Dahil
₺29,99KDV Dahil
₺49,99 KDV Dahil
₺29,99KDV Dahil
₺49,99 KDV Dahil
₺89,90KDV Dahil
₺149,90 KDV Dahil