Nurteks

30 yılı aşkın bir süredir iç giyim piyasasında önemli bir yer edinmiş olan Nurteks iç giyim, modayı her daim takip ederek en güncel ürünleri yeni trendler ile bir araya getirip kaliteli ürünleri piyasaya sunmaktadır. Bu güne kadar elde ettiği tecrübesi ile birlikte başta birbirinden farklı model ve renkleri eşiğinde en kaliteli malzeme üretimi sağlanmış olan iç giyim çeşitleri olmak üzere, sabahlık modelleri ya da gecelik seçenekleri ile birlikte en güzel pijama ürünleri bulunabilmektedir. Ayrıca babydoll ürünlerini de Nurteks iç giyim sağlık ön planda tutulmak üzere üretimlerini gerçekleştirmektedir.

Nurteks İç Giyim Modelleri

Profesyonel ve deneyimli bir kadrosu bulunan Nurteks iç giyim, özellikle odaklandığı iç giyim konusunda hem günlük olarak tercih edebilecek ürünleri hem de özel zamanlarda gelebilecek babydoll ürünlerini en hassas kısımlar adına giyildiğinden dolayı büyük bir titizlik içerisinde kaliteli malzemeler ile üretimlerini sağlayarak uzun yıllar giyme imkanı vermektedir.

Çok özel koleksiyon altında piyasaya sunulmuş olan ürünler arasında oldukça geniş bir seçenek bulunmaktadır. Bunlar sütyen ve külot çeşitleri başta olmak üzere şık ve estetik jartiyer ile büstiyer ürünlerinin yanında gecelik ve sabahlık, pijama takımları ve altılı set çeşitleri kaliteli bir malzeme kapsamında üretimleri gerçekleştirilmektedir. Tamamen kadınlar üzerine odaklanmış olarak en sağlıklı ve kaliteli iç giyim ürünlerinin yanı sıra en sıcak babydoll ürünlerini de bulunduran Nurteks iç giyim ile birlikte oldukça zengin ürün çeşitliliğini farklı seçenekler altında satın alma şansını kullanabilirsiniz.

Gün Saat Dakika Saniye
₺39,99KDV Dahil
₺59,99 KDV Dahil
₺79,90KDV Dahil
₺129,90 KDV Dahil
₺79,90KDV Dahil
₺129,90 KDV Dahil
₺79,90KDV Dahil
₺129,90 KDV Dahil
₺79,90KDV Dahil
₺139,90 KDV Dahil
₺99,90KDV Dahil
₺169,90 KDV Dahil
Gün Saat Dakika Saniye
₺89,99KDV Dahil
₺129,90 KDV Dahil
%31 İndirim
%31İndirim
Ücretsiz Kargo