mitelove-1211
Beden Tablosu

Mite Love Fantezi Gecelik Dantelli Beyaz

84,99 TL
44,99 TL
Stok Yok
44,99 TL

Mitelove

MARKA

Mite Love

ÜRETİM YERİ

Türkiye

GİZLİ GÖNDERİ

 

Ürün Tarafınıza Özenle Paketlenerek Gönderilir, Kargo Personeli Dahil, Kimse Paket İçeriğini Bilemez,

Almış Olduğunuz Tüm Ürünlerin İçeriği, Yalnızca Firmamız Bilgisi Dahilinde ve Güvence Altındadır.

PAKET İÇERİĞİ

Dantelli Gecelik (Ürün 3 parçadan oluşmaktadır. Üst Kısım - Gecelik - Tanga)

Mitelove

 

 

Editörün Notu
 

Fantazi gecelik dantelli Beyaz, iç giyim kişiye özel olduğundan bu alana eğilim oldukça fazladır. Dantelli gecelik iç giyimde ekseriyet kullanılan ve talep edilen iç giyim türü olması edeniyle rekabeti beraberinde getirir. 

Beyaz gecelik rekabet ortamının artmasıyla birçok tekstil firmasının yönünü iç giyime çevirdi. Arz talep doğrultusunda Beyaz gecelik alanında hızlı artış meydana geldi. Daha önceleri fantezi iç giyim konusunda ithal ürün kullandığımız ülkemizde son yıllarda fantazi Beyaz gecelik tamamına yakın bölümü ülkemizde üretilip yurt dışına ithal da sağlandı. Çoğunluk firmanın yoğunlaştığı iç giyimde dantelli gecelik üretimi artmıştır. 

Beyaz gecelik rekabet kaynaklı üretime eğilim kaliteli ürün üretiminde bir adım ileri gidilmiştir. Daha önceki yıllarda ülkemizde fantazi Beyaz gecelik üretimin dahi olmadığı iç giyim ürünleri gelinen son nokta ise online site üzerinden fantazi iç giyim ürünleri satışa sunuldu. Dantelli gecelik kişiye özel olma sebebiyle birçok farklı model ve desende üretimi başlayan dantelli gecelik tül ürünlere olan talep doğrultusunda üretimde ürünler arz edilmektedir. Fantazi Beyaz gecelik renk kategorisinde dantelli gecelikBeyaz gecelik vs ürünler üretimi başlamıştır. Rekabetin getirdiği bir diğer önemli konu ise kaliteli ürün üretilmesidir.

Fantazi Beyaz gecelik kaliteli kumaşıyla ve kaliteli imalatıyla fantazi iç giyimde yerini aldı. Kadınların önem verdiği ve ciddi bir eğilim gösterdiği fantazi Beyaz gecelik türünde hızlı artış olmaktadır.

Fantazi Beyaz gecelik kadınların aşk ve tutkunun rengi olarak gördüğü Beyaz seksi görünüm kazandırmasıyla seçici renk olma özelliğini kazandırır Beyaz Dantelli gecelik olarak bildiğimiz model ise seksi ve çekiciliği arttırır. Dantelli gecelik Beyaz renkle buluşması tüm özellikleri kendinde barındıran tasarım olarak ortaya çıkar. Beyaz gecelik karşı cinsi etkilemek için doğru seçim ve doğru hamle yapacağınız bir andır. Beyaz gecelik göz alıcı bir görünüm kazandırır. 


Dantelli gecelik ile partnerinizi etki altına alacağınız bir tasarımla siz değerli kadınlar için derlendi. Dantelli gecelik ile partnerinizi baştan çıkarıp ipleri ellinize alacağınız bir gecelik. 


 

Mitelove

Mite Love Beden Tablosu

Kargo ücreti ne kadar?

İnternet mağazamızdan yapacağınız tüm alışverişlerde kargo ücreti Türkiye'nin her yerine sadece 8,99 TL'dir. 125 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır.

Kargomu nasıl takip edebilirim?

Siparişiniz kargoya verildiğinde size bilgilendirme amaçlı sms ve e-mail göndereceğiz. Gönderilen e-mail'in içeriğinde yer alan kargo takip numaranız ile kargonuzu takip edebilirsiniz. Üyelik hesabı oluşturarak verdiğiniz siparişlerinizde hesabınıza giriş yapıp ilgili siparişinizin güncel durumunu takip edebilirsiniz.

Kargo ne zaman ulaşır?

Siparişleriniz Hızlı Gönderi ise ilk iş günü, değil ise en geç 3 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir. Siparişinizin güncel durumunu, "Hesabım" bölümündeki "Sipariş Listesi" sekmesinden kontrol edebilirsiniz.

Siparişiniz kargoya verildikten sonra uzaklık mesafesine bağlı olarak 1-5 iş günü içerisinde adresinize teslim edilir. Resmi tatil ve bayram dönemlerinde kargo firmaları çalışmadığı için bu süreler zarfında teslimat yapılamamaktadır.

Siparişim hangi kargo ile gönderilecek?

Kargo teslimatımız; İstanbul, Ankara, Bursa, Kocaeli, Malatya, Adana, Mersin ve Gaziantep illerimizde KargoIST ile, diğer illerimizde Aras Kargo veya PTT Kargo aracılığı ile yapılmaktadır.

Teslimatınızın doğru ve kolay yapılabilmesi için adres bilgilerinizi eksiksiz doldurmanız gerekmektedir. Lütfen hasarlı kargoları teslim almayınız ve bizimle iletişime (telefon, e-mail) geçiniz. Kapıda nakit ödeme ile aldığınız siparişlerinizde ödeme yapmadan önce Kargo yetkilisinden, kimlik ibrazı isteme hakkınız vardır.

Teslimat sırasında evde yoksam başkası paketimi alabilir mi? Teslimat sırasında kimse yoksa ne yapılmalı?

Teslimat işlemlerinde paketiniz vermiş olduğunuz adresde isim doğrulaması eşleştiği takdirde teslim edilir. Kimlik ibrazı gerekmemektedir. Teslimat adresinde paketinizi alan kişinin imzası istenecektir. Eğer adreste kimse yoksa kurye tekrar size ulaşmayı deneyecektir. Paketinizi almanız ya da yeniden bir teslimat tarihi belirlenmesi için bir kart bırakabilir. Şubeye geri getirilen kargolar 3 iş günü içerisinde teslim alınmalıdır. Aksi takdirde göndericinin bilgisi dahilinde kargo çıkış şubesine iade edilir.

Yurtdışına teslimatınız var mı?

Yurt dışına teslimatımız şu an için bulunmamaktadır.