Merry See

2011 yılında faaliyete geçen Merry See, temelde iki kategoride hizmet vermektedir. Bu kategoriler, iç giyim ve fantezi iç giyimdir. Bu alanlarda kurumsal özellikleri ile tanınan marka esasen MBA Dış Ticaret Tekstil Pazarlama Hizmetleri faaliyetleri arasındadır. Türkiye'nin çeşitli yerlerinde yüzlerce bayiye sahip olan marka için ürünleri hakkında sorun yaşamamak en büyük misyonları arasında yer almaktadır. Bu nedenle kaliteli ürünler üretmeye her zaman özen gösterirler. Markanın kaliteli ve sorunsuz satış aşaması ise oldukça önemli bir ayrıntıdır.

Merry See Gecelik ve Fantazi İç Giyim

Ürettiği iç giyim ürünlerinde çeşitli zevklere hitap eden, birbirinden farklı modelleri satışa sunan Merry See, Türkiye'de büyük bir müşteri kitlesine sahiptir. Müşteri memnuniyetini ve ürün kalitesini esas alan firma, ihtiyaç duyulabilecek her türlü fantazi iç çamaşırı çeşitlerinden, gecelik, sabahlık ürünlerine ve büyük beden ürünlere kadar geniş bir çizgide ilerlemektedir. Toptan ürün satışımızın da bulunduğu Merry See markası, bugüne kadar iletişim kurduğumuz müşterilerimizden güven ve memnuniyet olarak geri dönüşü sağlanmıştır.

Günümüzde kurumsallaşan firmalar, ürünlerini markalaştırma ve güvenilen bir hizmet sunma yolunda önemli yol kat etmektedir. Merry See, ilerlediği saygın çizgi ile kurumsallığını gün geçtikçe daha da geniş kitlelere duyurmaktadır. Müşterilerimizle olumlu bir çizgide buluşmamıza yardımcı olan Merry See, ürettiği harika modellerle bu imajını giderek yükseltmektedir.

İç giyimde dayanıklılık elzem bir konudur. Merry See, ürünlerindeki çeşitliliği ve dayanıklılığı ile bilinen bir firmadır. Bu ürünler uzun süreli kullanıma uygun olarak üretilmiştir. Ürün üzerindeki yıkama talimatlarına uyulduğu sürece bozulmaya uğramadan, uzun süreler kullanılabilir. Ürünlerin üretimi sırasında insan sağlığına zararlı olan herhangi bir madde kullanılmamaktadır. Doğa ve insan sağlığına dost olan iç çamaşırlar ve diğer ürünler, dünya modası takip edilerek hazırlanmaktadır.

Tüm dünyada iç giyim modası, ayrı bir öneme sahiptir. Bu modayı takip etmek isteyenlerin güvenle başvurabileceği Merry See fantazi iç giyim ürünleri, değişik renk ve modellerle tasarlanmaktadır. Bu modellerin ihtiyaca uygun olarak üretilen boy ve bedenleri bulunmaktadır. Büyük bedenli ürünlerde de başarılı tasarımlar sunan firma, ürün çeşitliliği ile iç giyimin aranılan ismi olmuştur.

Merry See markalı ürünlerimiz ile etkileşime geçmek ve uygun fiyat avantajlarından yararlanmak isteyen müşterilerimiz, sitemiz üzerindeki dilediği ürünü seçerek siparişini kolaylıkla oluşturabilmektedir. Bu işleminden sonra müşteri temsilcilerimizle iletişime geçilebilir ve istenilen farklı bir aksiyon talep edilebilir. Üst seviye memnuniyet bildirimi aldığımız Merry See markalı ürünlerimizi, web sitemiz üzerinden sorunsuz olarak satın alabilirsiniz.

₺99,90KDV Dahil
₺119,90 KDV Dahil