Lohusa Pijama

Jakarlı Hamile Lohusa Pijama Takımı
%15 Jakarlı Hamile Lohusa Pijama Takımı Pembe
199,90 TL 169,90 TL
Son 1 Ürün
Lohusa Pijama Takım
%28 Lohusa Pijama Takımı Pembe
179,90 TL 129,90 TL
Özel Tasarım Hamile Lohusa Pijama Takımı
%15 Özel Tasarım Hamile Lohusa Pijama Takımı Pembe
199,90 TL 169,90 TL
Son 1 Ürün
Tüllü Kısa Kol Lohusa Pijama Takımı
%46 Tüllü Kısa Kol Lohusa Pijama Takımı Ekru
179,90 TL 129,90 TL
Sepette %25 İndirim 97,42 TL
Son 3 Ürün
Yaka Dantelli Hamile Lohusa Pijama Takımı
%37 Yaka Dantelli Hamile Lohusa Pijama Takımı Fuşya
299,90 TL 189,90 TL
Son 1 Ürün
Yaka Dantelli Hamile Lohusa Pijama Takımı
%24 Yaka Dantelli Lohusa Pijama Takımı Bordo
249,90 TL 189,90 TL
Son 2 Ürün
Resim Dantel Yaka Lohusa Pijama Takımı Mavi
%15 Dantel Yaka Lohusa Pijama Takımı Mavi
199,90 TL 169,90 TL
Son 1 Ürün
Resim Dantel Detaylı Lohusa Pijama Takımı Fuşya
%10 Dantel Detaylı Lohusa Pijama Takımı Fuşya
199,90 TL 179,90 TL
Son 1 Ürün
Resim Dantelli Askılı Lohusa Pijama Takımı Kırmızı
%15 Dantelli Askılı Lohusa Pijama Takımı Kırmızı
199,90 TL 169,90 TL
Son 1 Ürün
Resim Omzu Tüllü Lohusa Pijama Takımı Ekru
%15 Omzu Tüllü Lohusa Pijama Takımı Ekru
199,90 TL 169,90 TL
Son 1 Ürün
Resim Sıfır Kol Lohusa Pijama Takımı Fuşya
%15 Sıfır Kol Lohusa Pijama Takımı Fuşya
199,90 TL 169,90 TL
Son 1 Ürün
Örgülü Sabahlıklı Hamile Lohusa Pijama Takımı
%41 Örgülü Sabahlıklı Hamile Lohusa Pijama Takımı Ekru
509,90 TL 399,90 TL
Sepette %25 İndirim 299,92 TL
Son 1 Ürün
Kravuze Lohusa Pijama Takımı
%24 Kravuze Lohusa Pijama Takımı Ekru
249,90 TL 189,90 TL
Son 1 Ürün
Resim Lohusa Pijama Takımı Mavi
%28 Lohusa Pijama Takımı Mavi
179,90 TL 129,90 TL
Resim Tüllü Kısa Kol Lohusa Pijama Takımı Kırmızı
%22 Tüllü Kısa Kol Lohusa Pijama Takımı Kırmızı
179,90 TL 139,90 TL
Son 2 Ürün

Lohusa Pijama Modelleri

Kadınların hamilelik dönemlerinde daha rahat ve vücutlarına daha uygun giysiler giymeye ihtiyaçları vardır. Bu nedenle de hamile kadınlar için özel olarak lohusa pijama takımı modelleri üretilmiştir. Bu pijama takımlarının asıl amacı kadınların daha rahat bir uyku çekmesi için gereken rahatlığı vermesidir. Bu sayede, kadınlar vücutlarında herhangi bir gerginlik ya da daralma hissetmeyerek esnek kumaşlarla hazırlanmış pijamalarının keyfini sürecektir. Bunun yanında hamile kadınlar, hamilelikleri süresince daha rahat bir uyku vakti geçirmek istiyorsa, gecelik modellerini de tercih edebilir. Geceliklerin, vücudu sıkmaması ve ferah tutması oldukça önemli bir özelliktir. Devamını Göster

Hamilelik süreci kadınlar için hem mutluluk verici hem de zorlu bir süreçtir. Hamilelik sürecinin ardından doğum ile birlikte kadınları bekleyen sürecin adına da lohusalık denilmektedir. Doğuma gün sayan anne adayları için heyecan verici olan hazırlık döneminde hem bebeği için hem de kendi için bir takım hazırlıklar yapması gerekmektedir. Lohusa pijama takımları hamilelik döneminde alınması gereken eşyalar arasında yer almaktadır. Hem hamilelik sırasında hem de doğum yaptıktan sonra rahat bir kullanıma sahip olması nedeni ile lohusa ve hamile pijama takımları çok fazla tercih edilmektedir. Daha çok göbek kısmı geniş olan modeller anne adayları için çok uygun olmaktadır. Kendiniz için ve bebeğiniz için en sağlıklı olana karar vermek için doğru tercihler ile alışverişinizi yapmanız çok önemlidir. Doğuma giderken doğum çantası içerisinde mutlaka olması gereken kıyafetlerden birisi de lohusa pijama takımı olmaktadır. Birbirinden farklı modeller anne adaylarının rahat etmesini sağlamak için üretilmektedir. Bu ürünleri satın alırken doğumdan sonra kilo veririm diye düşünmeden bir beden büyük alınması da önemli ayrıntılar arasında yer almaktadır.

Lohusa Pijamanın Avantajları Nedir?

Lohusa pijama takımı hamilelik döneminde de giyilebilen bir pijama takımı olmasının yanında hastanede doğumun ardından da kolayca giyilebilecek şekilde tasarlanmaktadır. Hastane sürecinde ve sonrasında bebeği emzirme durumunun olması nedeni ile lohusa pijama modelleri bu durumu göz önünde bulundurularak üretilmektedir. Bu nedenle zorlu ve mutluluk verici süreç içerisinde rahat bir kullanıma sahip olan ve kaliteli kumaşlardan üretilmiş olan lohusa pijama takımları en doğru tercih olmaktadır. Çok fazla avantajlarının olması nedeni ile de kışın sıcak tutar ve yaz mevsiminde terlemenizi de önlemektedir. İç giyim sektörünün çok başarılı bir şekilde gelişmiş olması da hamile kadınlara özel pijama ve gecelik takımlarının çıkarılmasını sağlamaktadır. Farklı modelleri ile kadınların beğenisine sunulan ucuz lohusa pijama seçenekleri için ifondi.com adresimizi tercih etmeniz en doğru online alışveriş tercihi olacaktır. Akla gelebilecek her detayının düşünülmesi ile üretilmiş olan bu pijama takımları aynı zamanda anne adaylarının rahat bir uyku çekmesine de yardımcı olmaktadır. Estetik bir görünüme sahip olmak için beden ölçülerinize uygun ve ten renginize yakışan ürün modelleri arasından seçimde bulunmanız gerekmektedir.

Lohusa Pijama Modelleri Seçilirken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Günümüzde çok sayıda iç giyim firması lohusa pijama modelleri üretiminde bulunmaktadır. Farklı tasarımlar ile her markanın koleksiyonunda mutlaka hamile kadınlar için gerekli olan pijama ve gecelik takımları bulunmaktadır. Özellikli ve detaylı olarak hazırlanan lohusa pijama çeşitleri anne sağlığından bebek sağlığına kadar tüm detaylar düşünülerek hazırlanmaktadır. Bu hassas ürünleri satın almak istediğinizde ilk dikkat etmeniz gereken konu emzirme bölmelerinin olup olmadığıdır. Rahat bir şekilde bebeğinizi emzirmeniz gerekeceği için pijama takımında emzirme bölmelerinin olması çok işinize yarayacaktır. Ayrıca pijama takımlarında bel ayarının olması da çok önemlidir. Hamilelik sırasında ve sonrasında kilo değişimleri yaşanabilmesi açısından pijamada buna bağlı olarak ayar yapabilmek çok önemlidir. 0 pamuktan üretilmiş olan lohusa pijama modelleri hassas cildiniz için dikkat edilmesi gereken konulardan birisidir. Pijama ve gecelik tercihinde bulunurken mutlaka geniş olmasına ve esnek olmasına özen gösterilmesi de gerekmektedir. Saten yerine pamuklu ve penye modelleri çok daha uygun olmaktadır. Kış mevsiminde bir pijama takımı tercih edecekseniz ve uzun kollu almanız gerekiyorsa eğer serum bağlanma riskine karşılık geniş kollu olanları satın almanız çok daha doğru olacaktır. Hamilelik ve lohusalık döneminde de modern ve şık görünmek isteyen kadınlar için yüzlerce farklı ve estetik ürün çeşitliliği bulunmaktadır. En kaliteli ve en güzel lohusa pijama takımları modellerine ifondi ile ulaşabilmek mümkündür.