Kom

Kom kadın ve erkek iç giyim ürünleri ile uzun yıllardır bu alanda kaliteli tasarımlara imza atmıştır. Halen tasarımları ile dikkat çeken Kom iç giyimde kaliteden ödün vermeden üretim yapmayı kendine misyon edinmiştir. 1950 yılından bu yana sektörde hizmet veren Kom sadece iç giyim ürünlerinde değil mayo ve bikini modelleri ile plaj ürün gruplarında da farklı tasarımlar ile göz dolduruyor.

Kom İç Giyim Ürünleri

Erkekten kadına, kadından çocuğa kadar her yaş grubuna uygun olarak ürünler tasarlayan Kom, başarılı ve göze hitap eden ürünler üretiyor. Kadın iç giyim ürünlerinde ön plana her daim sütyen modelleri çıkıyor. Kom tarafından üretilen sütyen modelleri arasında dikişli ürünlerin dışında dikişsiz, toparlayıcı, minimizer ve emzirme sütyenleri de bulunuyor. Özellikle emzirme döneminde olan anneler için oldukça pratik ürünlerdir.

Farklı tasarımlardaki külot modelleri ile de oldukça başarılıdır. Özellikle korse özelliği gösteren külotlar kadınlar tarafından oldukça ilgi görüyor. Ayrıca bu modeller danteller ile şık bir görüntü yakalamıştır. Ayrıca bikini, string, şort ve tanga modelleri ile de ürün çeşitliliği arttırılmıştır. Jartiyer tasarımları ile de başarılı olan Kom farklı renk ve modellerde jartiyerleri ile kadınların dikkatini çekmeyi başarıyor.

Kadın iç giyim denince akla ilk gelenlerden biri de kombinezon çeşitleridir. Elbiselerin içinde kadınların kendini rahat edebilecekleri bir ortam sağlamak için üretilen kombinezon çeşitlerinde de renk farklılıkları bulunuyor.

Kom ile Kalite Bir Tık Uzağında

Kom sadece kadın için değil erkek iç giyiminde de başarılı ürünler tasarlıyor. Sıfır kol ya da kalın askılı atlet modellerinin yanı sıra sıfır yaka ya da V yaka atlet modelleri de bulunuyor. Slip, boxer ve sprinter de ürünler arasında yer alıyor. Kom iç giyim tarafından tasarlanan uyku grubunda ise kadınlar için gecelik ve sabahlık modelleri kadar pijama takımları da bulunuyor. Ayrıca yine erkekler için de pijama takımlarının yanı sıra pijama altı, kapri ve şortlu takımlar da mevcuttur. Çocuk uyku grubunda ise yine erkek ve kız çocukları için alternatifler bulunuyor. Tayt, sweet ya da mayo gibi farklı ürün seçeneklerini de markanın tasarımları arasında bulmak mümkündür.