Kadın Taytlı Pijama

Kadın Taytlı Pijama

Bu kategoride ürün bulunamadı.


Anasayfaya dönmek için tıklayınız

Kadın Taytlı Pijama Takımları

Gece şıklığının önemli bir parçası olan taytlı pijama takımları bayan giyimde oldukça önemli bir yere sahiptir. Değişik modelleriyle dikkat çeken bu takımlar uygun renkte üstlerle kombinlenmektedir. Böylece geceleri hem rahat uyuyabilir hem de şıklığınızdan ödün vermemiş olursunuz. Önü motifli olan modelleri tercih ederek, gecenize renk katabilirsiniz.

Desenli Tayt Pijamalar

Hem sporda hem de ev içinde tercih edebileceğiniz desenli tayt pijamalar oldukça kullanışlı kıyafetlerdir. Bu desenli taytlı pijama takımları günlük spor aktivitesinde de giyinebilirsiniz. Askılı atlet ile sportif bir görünüm yakalayabileceğiniz bu takımlar oldukça kullanışlıdır. Ayrıca askılı giyinmeyi tercih etmiyorsanız; uzun kollu modelleri de seçebilirsiniz.

Kadınlara Özel Modern Tayt Pijamalar

Kadınlara özel modern taytlardan olan taytlı pijama takımları hem alt hem üst olarak birlikte satılmaktadır. Üst parça alt ile uyumludur. Kamuflaj desenden, düz ve klasik desenlere kadar çeşitli modelleri bulabileceğiniz bu takımlar kadınlara özeldir. Kadınların sporda ve ev içerisinde rahat edebilmeleri için uygun olarak tasarlanmıştır. Bu desenli modern tayt takımlarını gece pijama takımı olarak da tercih edebilirsiniz.