Kadın Body

Kadın Body

Bu kategoride ürün bulunamadı.


Anasayfaya dönmek için tıklayınız

Kadın Body Modelleri İle Şık Kombinler

En çok tercih edilen bluz modelleri arasında yer alan bodyler, yoğun bir çalışma temposuna sahip olan kadınlara kullanım kolaylığı sağlar. Şık seçenekleriyle pot yapmayan çıtçıtlı body modelleri, bir iç giyimden öte şık kombinlerin de tamamlayıcısıdır.

Vücut Hatlarını Belirgin Hale Getiren Modeller

Body modelleri vücudu sarar ve hatların net bir şekilde ortaya çıkmasına yardımcı olur. Kolay giyilen, ön ve arka parçaları bacak arasında çıtçıtla bağlanan modeller sayesinde göğüs dekoltesi istenen şekilde belirgin hale getirilir. Sık kullanılan bodyler, kullanıcı beğenisine sunulan farklı yaka, kol ve renk çeşitleriyle pantolon ve eteklerin üstünde, ceketlerin de içinde tamamlayıcı parça olarak kullanılabilir.

İnce ya da kalın askılı modeller hemen her kadının dolabının vazgeçilmez bir parçasıdır. Hemen her kıyafetle uyumlu bir şekilde kullanılan ürünler, şıklığın ve güzelliğin de temsilcisidir. Gömlek ve ceket içi kullanımda öne çıkan askılı body modelleri yaz mevsiminde de elbise ve uçuşan eteklerin renkli tişörtlerle uyumlu bir şekilde kullanılmasını sağlar.

Hareket Kolaylığı Kazanın

Rahatlığına ve gün boyu konforuna özen gösteren kadınların tercihi olan bodyler, her türlü jean ve düşük belli pantolonlarla da uyumludur. Belin açılmamasını sağlayan ürünler gergin duruşlarıyla etek ya da gömlek altında pot yapmadan kullanılabilirler. Dar elbise ve ceketlerle de kullanılan kalıplar yakalarında yer alan biyeler veya dantellerle yer ve mekana uygun kombin yapma konusunda zorlananların her zaman yardımcısıdır.