İç Giyim

Tarz ve şık olmak için dış giyim ne kadar önemli ise iç giyim de aynı derecede önemlidir. Hem kadın hem de erkeklere rahatlığı sunan iç giyim modelleri, her tarzda üretilmektedir. İç giyim ürünlerine eskiden bu kadar çok önem verilmiyordu. Ancak teknolojik ilerleme ve internetin gelişmesi ile alışverişin internetten yapılabilir hale gelmesi, iç giyim ürünlerine olan talebi artırmaktadır.

Erkekler için üretilen iç giyim modelleri, kadınlar için üretilen iç giyim modellerine göre daha kısıtlıdır. Kadınlar için hem fantazi iç giyim ürünleri hem de günlük iç giyim ürünleri üretilmektedir. Spor tarzda ya da klasik tarzda da olabilen iç giyim modellerinin renkleri de çok çeşitlidir. Erkeklerin iç giyim modellerinde ise sadece birkaç kategori vardır ancak en kaliteli ürünler ve en gösterişli ürünler bu kategoride yer almaktadır. Erkekler ve kadınlar için satışı yapılan iç giyim çeşitleri aşağıda anlatılmıştır.

Kadın İç Giyim Seçenekleri

Kadınlar erkeklere göre iç giyim ürünlerine daha çok önem vermektedir. Dış görünüşüne önem veren kadınların büyük bir çoğunluğu, hem kendilerini daha seksi ve alımlı görmek için hem de eşlerine daha etkileyici görünmek için iç giyim ürünlerine önem vermektedir.

Sadece seksilik için kullanılmayan iç giyim modelleri, kişinin gün boyu rahat hareket edebilmesinde de büyük rol oynamaktadır. Kişiye uygun olmayan dar ya da çok bol iç giyim ürünleri, bayanların durumdan rahatsız olmasına neden olur. Ayrıca bu durum ciltte de bazı sorunlara yol açabilmektedir.

İç giyim üzerine kurulmuş olan ifondi.com sitemiz, en kaliteli ve en rahat iç giyim modellerini sunmaktadır. Her çeşit model ve renk ile üretilen iç giyim modellerimiz, uygun fiyatlar ile müşterilerimizin gün boyu kendilerini daha rahat hissetmelerini sağlamaktadır. Sitemizde bayanlar için sunulan iç giyim modelleri aşağıda anlatılmıştır.

Rengarenk Sütyen Modelleri

Her kadının mutlaka kullandığı sütyen modelleri, sitemizde en çok rağbet gören kadın iç giyim modellerinden biridir. Sütyen modellerimiz, bayanların ihtiyaçlarına uygun olarak kategorilendirilmektedir. Farklı tasarımlar ile üretilen iç giyim modellerimiz, sütyen kategorisinin tercih yelpazesini de çok geniş tutmaktadır. Sütyen modellerimiz;

 • destekli sütyenler
 • desteksiz sütyenler, modeller arasında en fazla tercih edilen sütyen modelleridir.
 • Göğsü küçük olan kadınlar destekli sütyen iç giyim modellerini seçerken, büyük göğüslü bayanlar da desteksiz sütyen modellerini seçmektedir. Ayrıca kişinin kendi isteğine bağlı olarak straplez sütyen modelleri de vardır ve bu modeller genellikle gece giyimlerinde elbiselerin altlarında sütyenlerin görünmemesi için kullanılmaktadır.

  Sütyen Takımları ile Rahatlığı Keşfet

  İç giyimde en çok kullanılan ürünlerden biri de alt – üst sütyen modelleridir. Bazı bayanlar aldıkları bir sütyenin eşi olan tanga ya da külotu da alarak eşlerine daha seksi ve alımlı gözükmektedirler. Sütyen modellerimiz, dantelli ve transparan olabilmektedir. Tamamen kişinin zevkine göre şekillendirilebilir.

  Popüler Külot Modelleri

  Kadın iç giyim modelleri arasında önemli bir yere sahip olan külotlar, farklı model ve tasarımları ile hizmetinize sunulmaktadır. Son dönemlerde en popüler kadın külotlarımız lazer kesimli olan külotlardır. Bikini model külotlar da çok beğenilmektedir. Bu kategoride dantelli külotlar, g – string yani tanga gibi modeller yer almaktadır ve bu alanda en çok satışı yapılan iç giyim modellerinin başında gelmektedir. Külotlar değişik renk ve modellerde olabilmektedir. Kadınların gün boyu rahat edebilmeleri için her bedene uygun olarak tasarlanan ürünlerimiz ile gün boyu rahat hareket etmek mümkündür.

  Fantazi İç Giyimin Önemi

  Kadınların ve erkeklerin en çok ilgi gösterdikleri alanlardan biridir. Fantazi iç giyim, soluk geçen cinsel yaşama renk ve hava katmaktadır. Cinsel yaşamın kaliteli ve mutlu geçmesinde en önemli etkilerden biri de fantazi iç giyimdir.

  Erkekler eşlerini daha seksi ve daha alımlı gördüklerinde, cinsellik anında da bu duyguları sonuna kadar yaşamaktadırlar. Cinsel yaşamdan alınan zevkin artmasını sağlayan fantazi iç giyim, doğru kullanılmadığı zaman eşler arasında sorun çıkarabilmektedir. Gecelikler de kadınların rağbet ettiği en kaliteli ürünlerimizden biridir.

  Erkek İç Giyim Seçenekleri

  Erkeklerin geneli, kadınlar kadar kişisel bakımlarına önem vermezler. Bu nedenle iç giyim modellerinde de çok ayrıntıya inmezler. Ancak iç giyim çok önemlidir ve erkeklerin de gün boyu rahat hareket etmesini sağlamaktadır. Erkek iç giyim modelleri de en az kadınlar kadar kullanılmaktadır. Külot, atlet, boxer gibi ürünler, erkek iç giyim modelleri arasında yer almaktadır.

  Gün Saat Dakika Saniye
  39,99 ₺ KDV Dahil
  59,99 ₺ KDV Dahil
  14,99 ₺ KDV Dahil
  29,99 ₺ KDV Dahil
  89,99 ₺ KDV Dahil
  119,90 ₺ KDV Dahil
  %25 İndirim
  %25İndirim
  Ücretsiz Kargo
  29,99 ₺ KDV Dahil
  49,99 ₺ KDV Dahil
  89,90 ₺ KDV Dahil
  99,90 ₺ KDV Dahil
  7,99 ₺ KDV Dahil
  19,99 ₺ KDV Dahil
  39,99 ₺ KDV Dahil
  59,99 ₺ KDV Dahil
  39,99 ₺ KDV Dahil
  59,99 ₺ KDV Dahil
  19,99 ₺ KDV Dahil
  49,99 ₺ KDV Dahil
  49,99 ₺ KDV Dahil
  79,99 ₺ KDV Dahil
  49,99 ₺ KDV Dahil
  79,99 ₺ KDV Dahil
  19,99 ₺ KDV Dahil
  39,99 ₺ KDV Dahil
  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 27 >