Daymod

Sezonun modasına yön veren Daymod ürünleri kadın ürünlerin yanı sıra erkek ve çocuk ürün gurubu ile de dikkat çekiyor. Özellikle kadınların sık sık tercih ettiği ince çorap modelleri arasında parlak ve desenli modellerin yanı sıra file tasarımlı modeller de bulunuyor. Külotlu çorap modelleri arasında hamileler için üretilmiş ürünler de bulunuyor. Külotlu çorap denince her ne kadar akıllara ten rengi ürünler gelse de siyah, kırmızı, yeşil gibi renkleri bulmak da mümkündür.

Külotlu çorap modelleri arasında burunsuz ürünler kadar parmaksız ürünler de ilgi görüyor. Tam boy desenli olan çoraplar son zamanlarda oldukça talep görsede sadece yan tarafı işlemeli ürünler de kadınlar tarafından tercih edilen modeller arasında bulunuyor.

Farklı renk ve desendeki vücut şekillendirici ürünler ile de basen ve kalça bölgesinin daha kıvrımlı olması sağlanmaktadır. Oldukça geniş bir ürün çeşitliliği bulunuyorken şık görüntüsünden ödün vermeyen her kadının tercihi olan Daymod ürünleri ile kaliteli ve dayanıklıdır.

Daymod ürünleri arasında tayt, jartiyer, diz altı ve soket çoraplar bulunuyor. Büyükler için olduğu kadar çocuklar içinde farklı tasarımlar mevcutken bu ürünler içinde soket ve suba modeller bulunuyor. Ayrıca Daymod çocuklar için de tayt çeşitleri üretmektedir.

Erkek ürün grubunda da oldukça iddialı olan Daymod termal tayt modellerinden kar eldivenlerine kadar geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Her yaşa ve her cinse hitap eden Daymod başarılı ürün kataloğu ile daima ilgi odağıdır.