Dagi

Hazır giyim sektörüne ilk adımı 1983 yılında atan Dagi, daha ilk yıllarda bile büyük ses getirmeyi başarmıştır. Üretim kalitesi ve ürün kapasitesi ile farklı bir tasarım anlayışı geliştirerek, dönemin ilerisinde bir firma olmuştur.

İlk 10 sene süresince herkes tarafından yabancı marka olarak algılanıp, kendi sektöründe bile kafa karışıklığı oluştursa da zamanla kendini tüm Türkiye’ye kabul ettiren bir marka haline geldi. Sektörde 34. Yılına giren Dagi, % 100 tekstil firmasıdır. Kadın ve erkek iç giyim, pijama ve eşofman kategorilerinde liderliği oynayan bir marka olduğunu tescil eden Dagi, en büyük değişimini 2004 yılında yaşamıştır.

İlk olarak logosunu yenileyerek, büyük bir hızla mağaza sayısını da artırmaya başlamıştır. Ürünlerde kullanılan ham maddeyi değiştiren Dagi, daha kaliteli ham maddeler ile daha iyi ürünler imal etmeye başladı. Böylece tüketicilerin zihninde yer alan kaliteli ve sağlam kumaş algısını da tamamen değiştirmiştir.‘’Ürünlerimiz kendini anlatır.‘’ sloganı ile hizmetlerini sürdüren Dagi, tüm ürün portföyünü baştan aşağıya yeniden tasarlayarak koleksiyonlarını yeniledi. Ürün tasarımında tamamen müşteri istekleri doğrultusunda hareket etmeye başladı.

Dagi İç Giyim Ürünleri

Kadın ve erkek iç çamaşırı, eşofman, pijama, çorap ve mayo üretimi yapan Dagi, zengin model ve renk seçeneği ile müşterilerine hizmetlerini sürdürmektedir. Hazır giyim sektöründe hizmet verirken, butik üretim standartları sayesinde kalitesinden asla ödün vermemiştir.

Tüketicinin hem beğenisini hem de saygısını kazanan Dagi, ilk mağazasını 1989 yılında Şişli’de açmıştır. Zaman içinde bütün alışveriş merkezlerinde ve caddelerde yerini alarak, Türkiye’nin en çok bilinen ve tercih edilen ürünleri arasında yerini almıştır. Modaya bakış açısı ve kalite çizgisi ile fark yaratmayı başaran Dagi, ürünleri ile hem ulusal hem de uluslararası giyim sektöründe öncü bir marka haline gelmiştir. Kadınlar için iç giyim ürünlerinin yanında lohusa ve hamile giyim ürünleri de sunan Dagi, tek parça ve set halinde ürünleri ile dikkat çekmektedir.

Erkekler için de aynı kalitede pijama takımları ve termal ürünleri ile beğeni toplayarak, yine çocuklar için de aynı ürünleri sunmaktadır. Uygun fiyat politikası ile kaliteyi ucuza sunan Dagi, müşterilerinin her yönden beğenisini kazanıyor.