Babydoll

Kadın Babydoll

Günlük kıyafetlerde hassas davranıp kıyafetlerine özen gösteren kadınlar özel geceleri için tercih ettikleri kıyafetler konusunda da hassasiyete sahiptir. Bu neden ile kadınların zevklerine hitap etmesi açısından farklı tasarımlara sahip babydoll ürünler bulunuyor. Geceliklerin sıradanlıktan kurtulmuş hali olarak görülen babydoll ürünler ayrıca özel geceleri de monotonluktan çıkaran özelliklere sahiptir. Bu neden ile özel olarak tasarlanan babydoll ürünler şık kumaşlar ile üretiliyor.

Babydoll Modelleri

Kadınları daha çekici bir görüntüye kavuşturmak için tasarlanan babydoll modelleri sadece kadınların değil erkeklerin de oldukça ilgisini çeken ürün grupları arasında yer alıyor. Özellikle tül ya da transparan kumaşlar ile üretilen babydoll çeşitleri süper mini ve uzun modellere sahiptir. Yüksek bel olarak tasarlanan ürünlerde daha çok etek kısmı bol tutulmaktadır. Fakat farklı zevklere de hitap edebilmek için dar kesim ürünler de sıkça kullanılıyor. Özellikle göğüs bölümünden göbeğe kadar geniş bir açıklığa sahip olan ürünler de dantel ve tüy detayları da kullanılıyor.

Tek parça biçiminde olan ürünler 2 parça özelliğe sahip biçimleri ile de dikkat çekiyorken bu ürünlerin sütyen kısımlarında püsküller kullanılarak kıyafet şık ve zarif bir hale getirilir. Kemerli kemersiz çeşitleri gibi fiyonk ya da kurdele kullanılarak estetik kazandırılmış olan ürünler de bulunuyor.

Her Bedene Uygun Babydoll

Babydoll ürünleri tasarlanırken her kadın düşünülmüştür. Bu neden ile her bedendeki kadın için şık babydoll modelleri tasarlanıyor. Her bedene ve her zevke uygun ürünlerin tasarlanmasının yanı sıra her bütçeye uygun ürünler de bulunuyor. Böylece kadınlar her an şık ve çekici bir görüntü yakalayabiliyor. Kolsuz ya da bol döküme sahip ürünler kadar straplez modeller ve ince askılı şifon kumaş ile üretilen modeller de dikkat çekiyor.

Tamamı dantelden oluşan ürünlerin etekli modelleri bulunduğu gibi mayo görünümlü tek parça ve dantel kumaş ile üretilmiş olan ürünler de mevcuttur. Büstiyer ve gecelik görünümlü babydoll modelleri kadınlar tarafından oldukça büyük talep görüyor. Babydoll modelleri estetik görüntünün yanı sıra gecelerin monotonluktan çıkarılması için de kadınlar tarafından sıkça kullanılan iç giyim ürünleri arasında yer alıyor.