Ayyıldız

İç çamaşırı ve mayo sektöründe yerli bir marka olarak çıkan Ayyıldız etkili marka stratejileri ve ürün kalitesi ile kısa zamanda modanın belirleyici unsuru halini aldı. Bundan sonra dünya pazarında etkin bir rol üstelenerek, dünyada iç çamaşırı ve mayo modasını belirlemeye başladı. Böylece Türk tekstilinin dünya çapındaki tanınırlığının artmasına destek sağladı. Üretim ve pazarlama aşamalarındaki üstün kalitesi sayesinde kendi sektöründeki diğer firmaların önüne geçmekte zorlanmayan Ayyıldız iç giyim, modada bir dünya markası olmayı başardı. Modayı takip eden değil, ona yön veren bir firma olarak, üretim teknolojilerindeki olanakları kendi tesislerinde kullandı ve iç çamaşırı, mayo üretimindeki başarısı ile gelişmeye devam etti.

Ayyıldız İç Giyim Ürünleri

Kurulduğu tarihten itibaren gelişmeyi ve yenilikçiliği ön planda tutarak Ayyıldız ürün yelpazesini sürekli genişletti. Yaptığı işten heyecan duyan bir ekip ve yaratıcılığın hiç azalmadığı bir çalışma temposunda, tekstil sektörünün çeşitli alanlarında lider konuma gelerek, yenilikçi ve modern tasarımlar sunmayı sürdürdü. Tasarımlarındaki modern desenler ve üretim aşamasında taviz verilmeyen kalite sayesinde, mayo ve iç giyim alanında müşterilerinden her zaman tam not aldı.

Bugün Türkiye'nin çeşitli il ve ilçelerine dağılmış 27 mağaza ve yüzlerce çalışanı ile şık ve kaliteli kullanımı bir arada sunarak, sektörde edindiği yeri korumayı amaçlayan Ayyıldız, kendisine duyulan güveni hak ettiğini kanıtlıyor. Sektörün trendlerine yön vermeyi sürdürerek mayo ürünleri alanında hizmet verdiği geniş yelpaze içinde, kaliteyi uygun fiyatlarla getiriyor.