Kargo ücreti ne kadar?

- İnternet mağazamızdan yapacağınız tüm alışverişlerde kargo ücreti Türkiye'nin her yerine sadece 4,99 TL'dir. 75 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır.

  Kargomu nasıl takip edebilirim?

- Siparişiniz kargoya verildiğinde size bilgilendirme amaçlı e-mail göndereceğiz. E-Mail'in içeriğindeki kargo takip numaranız üzerinden kargonuzu takip edebilirsiniz. Üyelik oluşturarak verdiğiniz siparişlerinizde hesabınıza giriş yapıp ilgili siparişin kargo takip numarası üzerinden kargonuzu takip edebilirsiniz.

  Kargom ne zaman ulaşır?

- Siparişleriniz Hızlı Gönderi ise ilk iş günü, değil ise en geç 3 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir. Siparişinizin güncel durumunu, "Hesabım" bölümündeki "Sipariş Listesi" sekmesinden kontrol edebilirsiniz.

Siparişiniz kargoya verildikten sonra uzaklık mesafesine bağlı olarak 1-5 iş günü içerisinde adresinize teslim edilir. Resmi tatil ve bayram dönemlerinde kargo firmaları çalışmadığı için bu süreler zarfında teslimat yapılamamaktadır.

  Kargom hangi kargo şirketi ile gönderilecek?

- Kargo teslimatımız Yurtiçi Kargo tarafından yapılmaktadır.

Teslimatınızın doğru ve kolay yapılabilmesi için adres bilgilerinizi eksiksiz doldurmanız gerekmektedir. Lütfen hasarlı kargoları teslim almayınız ve bizimle iletişime (telefon, e-mail) geçiniz. Kapıda nakit ödeme ile aldığınız siparişlerinizde ödeme yapmadan önce Kargo yetkilisinden, kimlik ibrazı isteme hakkınız vardır.

  Hangi günlerde teslimat yapılır? Resmi tatillerde teslimat yapılıyor mu?

- Teslimatlar çalışma günleri dahilinde hafta içi yapılmaktadır. Resmi tatillerde ve hafta sonlarında teslimat yapılamamaktadır.

  Teslimat sırasında evde yoksam başkası paketimi alabilir mi? Teslimat sırasında kimse yoksa ne yapılmalı?

- Teslimat işlemlerinde paketiniz vermiş olduğunuz adresde isim doğrulaması eşleştiği takdirde teslim edilir. Kimlik ibrazı gerekmemektedir. Teslimat adresinde paketinizi alan kişinin imzası istenecektir. Eğer adreste kimse yoksa kurye tekrar size ulaşmayı deneyecektir. Paketinizi almanız ya da yeniden bir teslimat tarihi belirlenmesi için bir kart bırakabilir. Şubeye geri getirilen kargolar 3 iş günü içerisinde teslim alınmalıdır. Aksi takdirde göndericinin bilgisi dahilinde kargo çıkış şubesine iade edilir.

  Yurt dışına teslimatınız var mıdır?

- Yurt dışına teslimatımız şu an için mümkün değildir.