Loading..
   < >

   İç Giyim Modelleri

   Belli bir tarza sahip olan her kadın, kıyafetleri kadar iç giyim tercihlerine de dikkat eder. Şıklığından ödün vermeyen kadınlar seksi yanlarını ön plana çıkarmanın yanı sıra rahatlığı da bir arada sağlayan onlarca iç giyim alternatifi bulunmaktadır. Çeyiz için de vazgeçilmez olan gecelik çeşitleri günlük kullanım için de idealdir. Fakat her çeyiz de mutlaka saten bir gecelik takımı bulunmalıdır.

   İç Çamaşırı Takımlarının Etkileri

   Günlük kullanım için tercih edilebilecek olan sütyen çeşitleri arasında destekli ve desteksiz modeller bulunmaktadır. Bu ürünlerde en çok tercih edilen kaplı modellerinin yanı sıra straplez tasarıma sahip olan çeşitlerde hem görsel hem de kalite olarak oldukça dikkat çeken ürünler arasında bulunuyor.

   Günlük ve rahat bir kullanım için desteksiz ve kapsız olan toparlayıcı modellerde şık bir duruş sergilemektedir. Emzirme döneminde olan kadınlar için ise mükemmel bir konfor sağlayan emzirme sütyenleri bulunmaktadır.

   Tüm bu modellerin yanı sıra iç giyim de daha özel günler için tercih edilebilecek farklı seçeneklerde geniş iç giyim ürün yelpazesi içerisinde bulunuyor. Bu seçenekler arasında özellikle dantelli modeller oldukça talep görüyor.

   Seksiliği ön plana çıkaran fakat sıradan modellerden uzak sütyen çeşitleri arayanlar için ise deri kumaştan tasarlanmış ürünler iç giyim için iyi bir seçenektir. Çünkü iç çamaşırı da kullanılan deri tasarımlar her daim seksiliği ile iç giyimde dikkat çekmiştir. İç giyim setlerinin tüm ürün çeşitlerinde konfor en üst seviyede tutmak için ayarlanabilir kol askısı bulunuyor. Ayrıca ürünlerin farklı renk seçenekleri de dış giyim ile uyumu sağlıyor.

   Tüm bu çeşitliliğe rağmen kullandığı iç çamaşırında komple bir uyum isteyen kadınlar için sütyen takımları da bulunuyor. Straplez takımlarda dantel takımları kadar farklı seçeneklerin bulunduğu kategoride likralı özelliğe sahip olan ürünler kullanımı daha rahat hale getiriyor.

   Ayrıca sütyen takımları içerisinde külotlar normal kalıbının yanı sıra;

  • Slip
  • İpli,
  • Tanga,
  • String ve
  • Boxer şeklinde tasarlanmış modeller de iç giyimde tercih edilen modellerdendir.
  • Tül kumaş ile üretilen takımlar kadınlar tarafından fazlasıyla ilgi görüyor. Aynı külot modellerini tek parça halinde de satın almanız mümkün. Tek parça olan ürünler arasında boxer, bikini model, slip dikişsiz modeller, string set halinde olan külot çeşitlerinden herhangi birisini veya hepsini birden iç giyim olarak satın alabilirsiniz. Set olan ürünlerin aynı modelin farklı renklerinden alt ve üst seçerek değişik iç giyim setlerine sahip olabilirsiniz. Sağlıklı bir iç giyim için ürünlerde pamuklu kumaşlar tercih edilmesini tavsiye ediyoruz.

   İç Giyimde Gecelik ve Pijama Şıklığı

   Evdeki rahatlığın keyfini yaşamanın en renkli yolu sağlıklı ve en rahat yolu gecelik veya pijama takımıdır. Pijama takımı seçerken öncelikle mevsime göre tercihte bulunulmalıdır, sonrasında ise tamamen kişisel zevkler belirleyici olacaktır. Pamuklu kumaşlar her zaman daha sağlıklı bir seçim olacaktır.

   Birbirinden renkli pijama takımları arasında uzun kollu modeller özellikle kış aylarında kadınlar tarafından sıklıkla tercih edilen ürünler arasında bulunuyor. Birbiriyle uyumlu renkler ile tasarlanmış ürünler arasında saten modellerde fark yaratmaktadır. Baskılı ve baskısız desenleri ile fark yaratan pijama takımları elastik pamuklu kumaş sayesinde de konforlu bir kullanım arayışı içerisinde olanların öncelikli tercihleri arasında bulunuyor.

   Kısa kollu takımları arasında ise ilk dikkati çeken saten şortlu tasarımlardır. Ev ortamında da şıklığını korumak isteyen kadınların tercihi olan bu ürünler farklı renkler ile ürün yelpazesini genişletmektedir. Şort ve kapri takımları arasında pamuklu kumaştan üretilmiş alternatifler rahatlık ve sağlıklı iç giyim arayanlar için iyi bir tercih. Pamuklu şort ve kapri takımları yaz aylarında bütün günü serin geçirmeniz için iyi bir seçenektir.

   Klasik bir pijama kültürüne sahip olan ve bu alışkanlıklardan vazgeçemeyenler için ise kısa kollu fakat alt kısmı uzun olan alternatifleri de ifondi.com sitemizden bulabilirsiniz. Yine bu ürünler içinde pamuklu kumaştan üretilmiş konfor sağlamak için elastik özelliğe sahip takımların yanı sıra bütün olarak satenden üretilmiş şık pijama takımları da sizlerin şıklığına şıklık katacaktır.

   Zayıf kadınların vazgeçemediği takım çeşitlerinden biri de taytlı tasarımlardır. Taytlı takımlar her ne kadar dar olduğu için rahat bir kullanım sağlamayacakmış gibi görünse de esnek kumaşları sayesinde normal kalıp modeller kadar rahatlık sağlamaktadır. Özellikle kış aylarında peluş taytlı modeller soğuktan korunmak için uygun bir seçenektir. Bu ürünler içerisinde kısa kollu ya da uzun kollu modellerinin yanı sıra farklı zevklere hitap etmek açısından kapüşonlu modellere de sitemizde yer verilmektedir.

   Oldukça geniş bir pijama portföyü arasından her tarza uygun farklı seçeneklere yer verilmiştir. Ev konforunu vazgeçilmezlerinden olan pijamalar ile şıklığınızdan da ödün vermeyebilirsiniz.

   Gebelikten sonraki dönemi sağlıklı bir biçimde atlatmak için ise lohusa pijama takımları tercih edilmelidir. Lohusa pijama takımları hem rahat hissetmenizi hem de şıklığınızı doğum sonrasında dahi korumanızı sağlayacak ürünler arasındadır.

   Özellikle cinselliğe vurgu yapan dantelli gecelik çeşitleri kadınların öncelikli tercihleri arasında bulunuyor. İç giyimde oldukça önemli bir yer tutan danteller gecelik modellerinde de sıklıkla tercih edilen kumaşlar arasındadır.

   Rahat bir kullanıma sahip olan gecelikler büyük beden seçenekleri ile de farklı kesimlerden kişilere hitap edebilmektedir. Cinselliğe vurgu yapmak isteyenler için sadece dantel ile tasarlanmış olan ya da tamamen saten olan gecelikleri tercih etmektedirler. Kısa geceliklerin yanı sıra saten ve uzun gecelik modelleri de kadınların her dönem ilgisini çeken çeşitler arasında yerini almıştır. Uzun gecelik modelleri oldukça uzun yırtmaçları sahip olması da bacak güzelliğini ön plana çıkarırken kadınlara seksilik kazandırmaktadır. Bu model gecelik çeşitleri özel anlar için tercih edilebilecek en doğru seçenekler arasında yer alıyor.

   Saten gecelik tercih edenler, uyumlu bir iç çamaşırı ve şık bir sabahlık ile kombin yapabilir. İç giyimde gecelik göz ardı edilemeyecek kadar önemli bir tamamlayıcıdır. Farklı detaylar ile tasarlanmış olan gecelik modelleri arasında tarz sahibi olan kadınlara hitap edecek iç giyimi tamamlayan onlarca değişik seçenek bulunuyor.

   Pamuklu kumaş ile üretilen gecelik çeşitleri de özellikle günlük kullanımın vazgeçilmezleri arasında bulunuyor. Bu modeller arasında kısa kollu tasarımların yanı sıra uzun kollu tasarımlara da sık sık rastlamak mümkündür. Tüm gecelik modelleri farklı renk ve desen çeşitlerine sahiptir.

   Gecelikleriniz Kadar Eşofmanlarınız ile de Şıklığınızı Vurgulayın

   Özellikle sportif aktivitelerde bulunurken tercih edilmekte olan eşofman takımları tasarım çeşitliliğine sahip olan ürün grupları arasında bulunuyor. Rahat bir kullanıma sahip olan bu ürünler sadece sportif aktivitelerde kullanmak için değil aynı zamanda gün içerisinde dışarı çıkarken de kullanılmaya oldukça müsait giyim ürünleri arasındadır.

   Renkli tasarımlarının yanı sıra fermuarlı ya da düz modelleri de bulunan eşofman takımları büyük oranda pamuklu kumaş ile üretiliyor. Bu sayede sağlıklı ve uzun süre kullanıma imkan tanınmış oluyor. Yarı fermuarlı modeller de dikkat çekerken bu ürünlerde yaka kısmı haki yaka biçiminde tasarlanmıştır. Sade bir şıklıktan yana olanlar için düz ve tek renk kumaştan üretilen eşofman gruplarının yanı sıra rengarenk modeller de oldukça dikkat çekmektedir. Balıkçı yaka tasarımları da bulunan modeller arasında kapüşonlu tasarımlar da pek çok kişinin tercihleri içerisindedir.

   Unisex ürün gruplarından yapılan tercihler ile da farklı bir tarz yakalayabilirsiniz. Son yılların en çok tercih edilen eşofman modellerinden biri de lastikli paça tasarımlı ürünlerdir. Ürünlerde bulunan lastik kısımları kesinlikle rahatsız etmeyecek biçimde tasarlanırken bileği de sıkmayarak rahat ve konforlu bir kullanım için oldukça ideal olan ürün gruplarından biridir.

   Eşofman takımlarında da klasik tasarımdan yana olanlar da unutulmayarak düz paça sade ve klasik tasarımlar da ürün yelpazesinin içerisinde yerini almıştır. Size kalan bu geniş ürün grubundan kendinizi en iyi yansıtacak olanı seçerek satın almak olacaktır.

   İç Giyimde Farkınız Olsun

   Kadınlar her an kendilerini özel hissetmek ister bu neden ile de iç giyim konusunda da oldukça hassasiyet gösteriyor. Bu neden ile iç giyim de sadece gecelik ya da pijamalarda değil atlet ve külot takımları seçimi konusunda da oldukça özenli davranır.

   Dantelli seçeneklerin yanı sıra leopar desenli modeller de son yıllarda kadınlar tarafından en çok talep gösterilen tasarımların başında geliyor. Yan kısımları ve arkası kumaş olup dekoltesinin de boydan dantel ile kaplandığı tasarımlar da seksi kadınların vazgeçilmezleri arasında bulunuyor. Bu modellerin külot kısmın da takımda kullanılan dantel kumaş ile üretilerek mükemmel bir uyum yakalanmıştır.

   İç giyimde Atlet ve külot takımları dekolte kısmı ipli olan modeller de farklı tasarımlar arasında bulunuyor. Tül ve pamuklu kumaştan üretilen iç giyim çeşitleri şıklığın tamamlayıcıları.

   Takımların külotları yine farklı tasarımlar ile üretilmektedir. Özellikle string ve boxer modellerinde hem kumaş hem de dantel bir arada kullanarak masum bir seksilik vurgusu yapılmıştır. String modellerin yanı sıra bikini kesim modeller de kombini tamamlayıcı bir özelliğe sahiptir.

   Şıklığı kaybetmemek adına modellerde genellikle ip askılı atlet çeşitleri dikkati çekiyor olsa da straplez özelliğe sahip çeşitler de bulunuyor.

   İç giyim ürünleri denince akla ilk gelenlerden olan atlet modellerinin düz ve desenli modelleri ise ürün kategorisini genişletiyor. Atletler genellikle siyah ve beyaz ağırlıklı olmak ile birlikte kaşkorse ve badi tasarımları da farklı tarz arayanlara hitap ediyor.

  • İp askılı,
  • dar askılı,
  • uzun kollu,
  • kısa kollu ürün çeşitliliğinin yanı sıra çıt çıtlı badiler de son yılların en çok tercih edilen modelleri arasında bulunuyor.
  • Özellikle çıt çıtlı badi modelleri beli rahatlıkla sardığı ve kesinlikle açılma yapmadığı için kış aylarında soğuktan koruyucu iç giyim ürünleri arasında ilk sıralarda kendine yer buldu.

   İç giyimde çıt çıtlı badilerde şık ve gösterişli olmayı tercih edenler için yine dantelli modeller gözde ürünler arasında bulunuyor. Sadece ip askılı modellerde değil aynı zamanda da uzun kollu tasarımlarda da bu sezon sık sık dantelli atlet çeşitlerine rastlamak mümkündür.

   İç giyim grubundan olan çıt çıtlı badi tasarımları arasında da yine seksiliğe vurgu yapan tasarımlar yerini alıyor. Özellikle göğüs kısmına kadar pamuklu kumaş kullanılmış olmak ile birlikte üst kısmında ve kollarda tül kullanılmış tasarımlar oldukça şık ve heyecan verici bir görüntü yakalamanızı sağlayacaktır. Yine bazı modellere boyun bağı eklenerek sade bir pantolon ile bile kombin yapabileceğiniz şık atlet çeşitlerine bu sezon sıkça rastlayacaksınız.

   İç Giyim Tercihleriniz ile Sıcak Bir Kış Geçirin

   Soğuk kış günlerini sıcacık geçirmek artık hiç de zor değil. Bunun için doğru iç giyim ürünleri tercih etmeniz yeterli olacaktır. Termal içlik modellerinde fanilaya kadar her iç giyim ürünü kışın sizi soğuktan koruyacaktır.

   İç giyim de fantazi ürün grubuna giren tasarımlarda özellikle siyah renk tercih edilmesi de asil bir görüntü yakalamak isteyenlerin öncelikli tercihleri arasında bulunuyor.

   Fanila modelleri içerisinde de kısa ya da uzun kollu ürünler bulunuyorken aynı zamanda farklı yaka tasarımlarına sahip çeşitler de bulunuyor. Fanila çeşitlerinde daha çok V yaka ve yuvarlak yaka tasarımlar kullanılıyor. Ayrıca oldukça kullanışlı olan bu ürünler kış günlerini de rahat bir şekilde geçirmeniz için imkan tanıyacaktır.

   Termal içlik ürünleri arasında ise üst giyimden alt giyime kadar farklı modeller bulunuyor. Özellikle termal tayt modelleri ince bir tasarıma sahip olması sebebi ile pantolonların altına rahatlıkla kullanılabilen ürünlerdendir. Böylece hem soğuktan korunur hem de ince yapınızdan ödün vermemiş olursunuz.

   Termal içlik ürünler içerisinde bulunan tayt çeşitleri de farklılık gösteriyor. Oldukça konforlu olan ürünler uzun ya da kısa seçeneklerini sizlere sunuyor. Böylece hem eteklerin altına hem de pantolonların altına kullanılabilecek farklı alternatifler sağlanmış oluyor.

   Zarif kadınların zarafetini daha da ön plana çıkarmak için vazgeçemedikleri ürün grupları arasında bulunan korse modelleri ise ince bir bel görünümü kazanmak isteyen kadınlar için oldukça iyi bir seçenektir. Fazlasıyla işlevsel bir özelliğe sahip olan korse ürün grupları aynı zamanda yapısı itibari ile beli sıcak tutan bir özelliğe sahip olması sebebi ile bel ağrıları için de iyi gelecektir.

   Üst grup termal ürünler içerisinde t-shirt biçiminde tasarlanan çeşitlerin yanı sıra uzun kollu modeller de dikkat çekiyor. T-shirt ürünler de uzun kollu modeller kadar kış aylarında da talep gören modeller arasındadır. Özellikle kazak ve gömlek altına kullanmak için doğru bir seçenektir.

   Yaz kış vazgeçilmeyen ürün gruplarından biri olan çorap çeşitleri her tarza uyacak çeşitliliktedir. Özellikle son yıllarda babet ayakkabılar ile kullanılan suba model çoraplar ilk dikkati çekenler arasındayken klasik çorap modelleri ya da patik çoraplar da alternatifleri arttırmaya yönelik ürün grubu içerisinde kendine yer buluyor.

   Pamuklu çorap modelleri kış aylarında ayakları sıcak tutmanın en kolay yoluyken pantolon altına kullanmak için üretilen ince pantolon çorapları da farklı desen çeşidi ile dikkatleri topluyor.

   Fantazi İç Giyim Çeşitleri

   Fantazi iç giyim heyecanlı bir cinsel hayat için sadece kadınların beğenisini kazanan değil aynı zamanda da partnerini de etkileyen ürün gruplarındandır. Bu neden ile keyifli ve kaliteli bir cinsellik için fantazi ürünler pek çok kişinin öncelikli tercihleri arasında bulunuyor.

   Fantazi iç giyim içerisinde;

  • Vücut çorapları,
  • Jartiyer ya da
  • Babydoll gibi ürünler bulunuyor.
  • Bu ürünlerden en fazla dikkatleri çeken ve çiftler tarafından tercih edilenler arasında vücut çorabı bulunuyor. Tamamen transparan olan ürünler farklı tasarımlar ile pek çok kadını kendine hayran bırakıyor. Bu ürünler arasında file biçiminde tasarlanan vücut çorabı da dikkat çeken modellerden biridir.

   Özel bölgesi açık olan vücut çorapları kadınların seksiliğini ve cinselliği ön plana çıkarırken aynı üründe göğüs bölgesi de açık olan tasarımlar bulunuyor. Hareketli ve aktif bir cinsellik için sizi ve partnerinizi monotonluktan çıkaran ürünler bulmanız mümkündür.

   Jartiyer tasarımlı ürünler kadar straplez görünümlü çorap da pek çok çiftin aktif bir cinsel hayat için tercih ettiği modeller içerisinde yer alıyor.

   Cinsel hayata heyecan katan ve partneri etkileyen ürün grupları arasında bulunan bir diğer seçenek ise babydoll modellerdir. Takım halinde de tasarlanan babydoll ürünler püsküllü ürünler ile de dikkatleri çekiyor. Kadınların çekici yanını ortaya çıkarmak için tasarlanan modeller arasında farklı renk seçenekleri bulunuyor. Özellikle kırmızı ve siyah renkler çiftlerin tercih ettiği renkler arasında bulunuyor. Bu ürünler seksi eldiven modelleri ile de tamamlanarak cinsel heyecan zirveye çıkarılabilir.

   Eğlenceli ve renkli bir cinsel hayatı sevenlerin vazgeçilmez ürünlerinde biri de jartiyerlerdir. Genellikle elbise altına ya da gelinlik altına kullanılan jartiyer çeşitleri özel anlara heyecan katan alternatifler arasında bulunuyor.

   Takım halinde tercih edilebileceği gibi sadece alt kısmı ile da satın alınabilen jartiyer modelleri tasarımları ile de fark yaratıyor. File olarak da tasarlanmış olan modellerin yanı sıra sadece dantel ve tül kullanılarak tasarlanan modellerde bulunuyor. Ayrıca tek parça olarak bulunabilen jartiyerler alt ve üst kısmı ayrı olarak tasarlanan modelleri ile de her dönem talep görmektedir.

   Jartiyerler genellikle tek renk olarak dikkat çeken bir yapıda olsa da özellikle kırmızı ve bordo tonları ile üretilen eğlenceli çeşitler bulunuyor. Ayrıca birbiri ile uyumlu olan farklı iki renk kullanılarak da tasarlanmış olan modeller talep gören çeşitler arasında yer alıyor. Bu ürünler de yine dantel ya da tül kumaş ile üretilmiş olan eldiven modelleri ile tamamlanabilir. Böylece hem zarif hem de seksi bir görüntü elde edilmiş olur.

   İç Giyimde Fantazi Kostümlerin Yeri

   Fantazi kostümler monoton bir cinsel hayattan kurtulmak isteyen çiftlerin en çok tercih ettiği ürün çeşitlerinden biridir.

   Fantazi kostümler içerisinde daha çok kısa hemşire kıyafetleri talep görmek ile birlikte lise kıyafetleri de bulunuyor. Göğüs kısımları açık olarak tasarlanan pek çok model püsküller ile de zenginleştirilerek oldukça farklı tasarımlar haline getirilip satışa sunulmuştur. Dansöz kostümleri ve kedi kız kostümleri de bu ürün grubu içerisinde ön plana çıkan modeller içerisinde bulunuyor. Dekolte kısmı açık püsküllü ve kapüşonlu yılbaşı kostümleri de hayatınıza renk katacak özel ürün grupları arasında bulunuyor.

   Sadece fantazi amaç ile kullanılmamanın yanı sıra özellikle son dönemlerde kadınların giyimlerinde kombin yapmak için de sıkça tercih ettikleri büstiyer çeşitleri de farklı amaç ile kullanılabilecek çeşitler arasındadır. Straplez modeller ve dantelli büstiyer bu grupta kadınlar tarafından en çok tercih edilen modeller arasındadır.

   Plaj elbiseleri özellikle kumsal modasına uyum sağladığınızı gösteren en önemli parçalar arasındadır. Şık ve çekici plaj elbiseleri ile sadece günlük hayatta değil deniz kenarında da ne kadar tarz sahibi bir kadın olduğunuzu çevrenizdekilere belli edersiniz.

   İnce ve şifon kumaştan üretilmiş olan bu ürünleri yine uyumlu renklere sahip olan bikini ya da mayo modelleri ile kombinleyerek zarafetinizi konuşturabilirsiniz.

   Bikini ve mayo modelleri özellikle renkli kumaşlar ile tasarlanmıştır ki yazın cıvıl cıvıl olan enerjisi giydiğiniz deniz kıyafetleri ile de uyum sağlasın. Mayo gibi deniz için uygun ürünler son yıllarda oldukça çeşitlilik göstermektedir. Bu nedenle ürün grupları arasında mayokini & tankini gibi ürünler de bulunuyor. Özellikle bikini kullanamayanların tercihi olan mayokini & tankini oldukça kullanışlı ürünlerdir. Ayrıca büyük beden bikini mayokini tasarımları da oldukça çeşitli alternatifler sunar. Büyük beden bikini mayokini çeşitleri ile bu beden grubunda olanlar istediği modeli rahatlıkla bulacaktır.

   Sağlıklı kumaşlar ile üretilen deniz şortu da mayo gibi ürünlerin üzerine kullanım için ideal seçenekler arasında bulunuyor. Şık tasarımlara sahip olan deniz şortu kolay kuruma özelliğine sahiptir.

   Bikini modellerinin üzerine ise denizden çıktıktan sonra kullanmak için pareo tasarımları bulunuyor. Pareo ile daha rahat bir deniz keyfi geçirirsiniz. Farklı renk seçenekleri de bulunan ürünler mayolarınız ile mükemmel bir uyum yakalayacak.